Gdowski sztab zebrał ponad 36 tys zł. Łapanów z rekordem!

Po raz dwudziesty piąty w Polsce, a po raz piętnasty w Gdowie zorganizowano finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegorocznym hasłem imprezy, która już od lat cieszy się ogromnym zaufaniem i poparciem Polaków jest „Ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom”.
W tym roku kwestowało blisko 90 wolontariuszy z Gdowa i Łapanowa. Zebrali oni łącznie 36 707, 23zł. Wolontariusze z Łapanowa w tym roku zgromadzili rekordowe 10 452, 97zł. I to właśnie od naszych sąsiadów przywieziono również puszkę, w którym znalazło się najwięcej pieniędzy. Karolina Kaja i Natalia Brańka zebrały łącznie 1922,45zł. Natomiast w Gdowie rekordowa puszka wyniosła 1809,73 zł i została zebrana przez Martynę Kopera i Julię Serafin.

Dzięki otwartym sercom naszych darczyńców udało nam się w tym roku zebrać 36 707,23 zł – za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Wiadomo, że nasz sztab nie mógłby funkcjonować bez Wolontariuszy, którzy mimo temperatury poniżej zera dzielnie kwestowali. Dlatego chciałabym podziękować młodzieży z gdowskiego gimnazjum, Wasza determinacja i zaangażowanie jest powodem, dla którego gdowski sztab otwiera się co roku – od 15 lat! Dziękuję Pani Dorocie Kasprzyk, za koordynowanie pracy wolontariuszy, za nieocenioną i stałą (100% obecności we wszystkich 15 gdowskich finałach) pomoc w sztabie – powiedziała dla naszego portalu szefowa gdowskiego sztabu WOŚP Natalia Marszałek.  Słowo ,,Dziękuję” kieruję również do Łapanowskich Grup Kabaretowych na czele z Panem Piotrem Musiałem. Dziękuję za zaangażowanie, za to, że rok w rok wspierają naszych gdowskich wolontariuszy dołączając swoją cegiełkę do wspólnej końcowej kwoty. Ostatnimi, lecz nie mniej ważnymi, którym chcę gorąco podziękować są członkowie – organizatorzy sztabu. Dziękuję za poświęcony czas, wszelką pomoc i cenne uwagi. Udowodniliśmy, że razem można więcej! 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się zebrać ponad 40 tys. złotych. Do następnego roku! 🙂

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content