Gdowianie wśród zwycięzców w Plebiscycie Gazety Krakowskiej „Osobowość Roku 2016”

10 lutego zakończyło się głosowanie w  plebiscycie Gazety Krakowskiej na Osobowość Roku 2016. Czytelnicy wybrali osoby, które w mijającym roku zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Wśród nominowanych osób z powiatu wielickiego znaleźli się: Marek Świeży oraz Zdzisław Kowalski- właściciele firmy „Chomik” z Gdowa. I to właśnie oni zwyciężyli w kategorii Biznes.

A tak o gdowskiej firmie i jego właścicielach pisała Gazeta Krakowa „przedsiębiorstwo znane nie tylko ze światowej klasy wyrobów, ale także wspierania akcji charytatywnych i sponsorowania klubów sportowych. Aktualnie Panowie są sponsorami 1 ligowej siatkarskiej drużyny Solna Wieliczka. Są także laureatami prestiżowej nagrody PERŁA WIELICZKA za działalność gospodarczą. Zatrudniają 130 osób z gmin powiatu Wielickiego i sąsiednich. Za swoją działalność dostali wyróżnienia miedzy innym Firmy Rodzinne, Diamenty Forbsa 2016 i Solidny Pracodawca 2015”.

Panowie zwyciężyli w kategorii Biznes Powiatu Wielickiego zdobywając 1201 głosów. To najlepszy wynik wśród pierwszych miejsc wszystkich kategorii dla naszego powiatu: Kultura- 457 głosów, Działalność Społeczna i Charytatywna- 688 głosów, Samorząd i Społeczeństwo lokalne- 116 głosów.

A tak dziękował pan Marek Świeży na jednym z portali społecznościowych: „Kochani! Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zwycięstwa mojego oraz mojego wspólnika w tegorocznym plebiscycie na Osobowości Roku Powiatu Wielickiego w kategorii Biznes! Dziękuję najpierw tej osobie lub osobom, które nas zgłosiły do tego zaszczytnego plebiscytu. Choć nie wiem kto to jest, to pozdrawiam ciepło i dziękuję za wiarę w nas…Dziękuję kapitule, że przyjęła nasze kandydatury! ale przede wszystkim dziękuję Wam kochani i bliscy memu sercu, którzy zagłosowaliście i walczyliście o nasze zwycięstwu do ostatnich minut! Wyrażam wdzięczność wspaniałej mojej rodzinie, oraz cudownej załodze naszej firmy „Chomik” , która wiem, że uruchomiła wszystkie rezerwy 🙂 aby odnieść nasz wspólny sukces! Nie było by tego zwycięstwa bez wspaniałej „rodzinki” klubu Solnej Wieliczka , która z tego co wiem była z nami od początku do ostatnich….. sekund. Każdej i każdemu z osobna, który oddał głos, ściskam i mówię z serca : Wielkie dzięki!!! Pragnę również podziękować i pogratulować wszystkim, którzy byli nominowani do tego konkursu. Zwłaszcza gratuluję Pani Dorocie Wcisło i tym którzy głosowali na jej kandydaturę. Pozdrawiam wszystkich cieplutko ! Marek:)”

Serdecznie Panom gratulujemy! I życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz wszystkiego dobrego w życiu prywatnym.

 

źródło: OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 | powiat wielicki – wyniki

             FB Marek Świeży

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content