Dziś zebranie grupy artystycznej Gdów-Art. Przyjdź i dołącz do niej!

W dniu dzisiejszym, o godzinie 18.30 odbędzie się zebranie grupy artystycznej Gdów-Art działającej przy Centrum Kultury w Gdowie. Będą podsumowania oraz zostaną omówione plany na najbliższą przyszłość, m.in:  udział grupy w kiermaszu wielkanocnym, planowane wystawy a także plener.

W każdej chwili każdy zainteresowany może dołączyć do grupy, nie tylko dorośli, ale także młodzież, która rozpoczęła naukę w szkołach artystycznych. Kontakt z Grupą możliwy jest przez Centrum Kultury w Gdowie lub przez stronę na FB: zobacz tutaj.

Już w najbliższą niedzielę, Pan Janusz Gajec należący do grupy Gdów-Art, zaśpiewa i zagra na Fletni Pana na krakowskiej scenie Ata. Szczegóły na plakacie.

Janusz Gajec to artysta wszechstronnie utalentowany, współtworzył krakowską scenę muzyczną od lat 60 tych. Jest wokalistą, perkusistą i jako jeden z nielicznych artystów w Polsce gra na Fletni Pana.
Współpracował z wieloma wybitnymi muzykami między innymi Andrzejem Zauchą i Janem Wojdakiem. Podczas pobytu za granicą dzielił scenę z legendarną grupą The Platters i Chubby Checkerem.
Na dotychczasową dyskografię artysty składają się 4 płyty ze światowymi przebojami oraz  z kolędami.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content