Dwa trzecie miejsca w rankingu powiatowym dla Przedszkola Samorządowego w Gdowie!

W plebiscycie PRZEDSZKOLE NA MEDAL zorganizowanym przez Gazetę Krakowską na III miejscu w kategorii GRUPY PRZEDSZKOLNE (powiat wielicki) uplasowała się grupa ZAJĄCZKI a w kategorii NAUCZYCIELI (powiat wielicki) III miejsce zdobyła Pani Joanna Maj z Przedszkola Samorządowego w Gdowie.

Akcja „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” poświęcona przedszkolom rozpoczęła się już w kwietniu, z przedszkola w Gdowie zostały zgłoszone trzy grupy oraz trzy panie nauczycielki. Głosowanie odbywało się za pomocą sms i zakończyło się w 24 maja o godz. 21.00. Celem akcji było m.in. pokazanie jak świetnie na co dzień w przedszkolach bawią się i uczą małopolskie maluszki i starszaki. W każdym mieście i powiecie czytelnicy wybrali najsympatyczniejszą grupę przedszkolną, nauczycielkę oraz placówkę,  była to także doskonała okazja do prezentacji i promocji przedszkola, m.in. naszego w Gdowie.

„Nominacji do Plebiscytu najczęściej dokonywali Rodzice a fakt, że zdobyliśmy podium w dwóch kategoriach napawa do dumy. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos, jest to duży kredyt zaufania jak również ogromna satysfakcja. Laureatom serdecznie gratulujemy”- czytamy na oficjalnym fanpage’u gdowskiego przedszkola.

Gratulujemy!

źródło: Przedszkole Samorządowe w Gdowie

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content