Do 21 marca trwa nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie

Masz interesujący pomysł na działanie w Twojej społeczności, ale nie masz pieniędzy, żeby go zrealizować? Chcesz wzmocnić swoją organizację? Postaraj się o dofinansowanie – złoż wniosek w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie 2020. 

Wzięłyśmy udział w jednej z poprzednich edycji i udało nam się pozyskać trzy tysiące złotych– mówi nam Pani Dominika Linczowska z Bilczyc- złożyłyśmy projekt jako grupa nieformalna KGW Bilczyce. Z pozyskanych środków sfinansowane zostały warsztaty carvingu dla członkiń naszego koła, następnie zorganizowałyśmy 3-dniowe warsztaty kulinarne dla dzieci, a na podsumowanie projektu spotkanie z Seniormai, na którym m.in prezentowałyśmy nowe umiejętności zdobyte na warsztatach. Zachęcam wszystkich do skałdania wniosków w konkursach FIO.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 5000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

  • projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową;
  • projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

Nabór projektów trwa do 21 marca. 

Na stronie:FIO Małopolska Lokalnieznajdziesz potrzebne informacje oraz generator wniosków.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc lub kontaktując się mailowo z pracownikami projektu, np. z Panią Dorotą Kobylec, dorota.kobylec@bis-krakow.plTel. 790 346 928, która już współpracowała z organizacjami z terenu naszej gminy w poprzednich edycjach. 

Informacji oraz wspracia udziela także Referat Współpracy, Komunikacji Społecznej i Promocji w Urzędzie Gminy Gdów, pok. 50.

Zgłoszenia przez formularz kontaktowy dostępny na stronie http://bis-krakow.pl/projekt/mowes/, kontakt:  12 412 15 24

Czym różni się konkurs FIO Małopolska Lokalnie od innych?

Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji.

zdj. UMWM

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content