Dni Dobczyc już w najbliższy weekend

Już po raz XXI Dobczyce zapraszają na święto swojego miasta. Impreza w tym roku potrwa trzy dni. W piątkowy wieczór gwiazdą będzie chyba jeden z najlepszych discopolowych zespołów w Polsce – Bayer Full. ,,Majteczki w kropeczki” i ,,Bo wszyscy Polacy” to ponadczasowe piosenki, które znamy niemal wszyscy i z pewnością będzie ich można ich posłuchać podczas koncertu. Wcześniej wystąpią m.in. występ zespołu SPRING oraz DJ Hubertus – dj znany z klubu ENERGY 2000.

W sobotę odbędzie się niezwykłe show połączone z pokazem pirotechnicznym  oraz pokazem świateł pn. ,,Tacy sami Lady Pank Show”. Wcześniej na scenie wystąpią m.in. zespół ze Słowacji, Midlife Crysis, Ostatni w Raju oraz ze swoim projektem wystąpi Mirosław Witkowski – laureat i uczestnik wielu konkursów typu talent show m.in. ”The Voice of Poland” i „X – Factor” ze swoim projektem ,,Mozart vs. Sinatra.

Podczas tegorocznego święta miasta główną gwiazdą będzie Krzysztof Krawczyk, który zaśpiewa w niedzielę wieczorem. Jego koncert poprzedzi występ Pawła Gołeckiego z zespołem.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content