CK-art: pozostał tylko tydzień na zgłoszenia

Do 15 marca można nadsyłać zgłoszenia do Przeglądu Artystycznego Młodzieży Ck-art.  Przypominamy, że projekt adresowany jest do:
• dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży z klas gimnazjalnych, szkół średnich, oraz dzieci i młodzieży działającej w szkołach, ośrodkach
kultury, świetlicach, placówkach kulturalno-oświatowych i niezrzeszonych – kat. taniec i muzyka
• młodzieży klas VII i VIII, klas gimnazjalnych, szkół średnich działających w szkołach, ośrodkach kultury, świetlicach, placówkach
kulturalno-oświatowych i niezrzeszonych – kat. plastyka, literatura, fotografia, multimedia. 

Uroczysty wernisaż prac plastycznych, fotograficznych, literackich i multimedialnych odbędzie sie 25 marca o godz. 12 w Centrum Kultury w Gdowie. W kolejnym dniu rozpoczną się przesłuchania w kategorii taniec, a w następnych dniach muzycznie zaprezentują się soliści, duety oraz zespoły.

Na najlepszych czekają unikatowe statuetki, nagrody, a dla uczestników z powiatu wielickiego nominacje do etapu wojewódzkiego „Talentów Małopolski”. Ponadto jury wytypuje uczestników, którzy będą mieli szansę zaprezentować się przed szeroką publicznością na scenie Gminnej Hali Sportowej w Gdowie podczas X Jubileuszowej Gali Finałowej CK-art. Gościem specjalnym gali będzie Roksana Węgiel, zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content