Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Dla Łukasza”

W ostatni weekend (19-20 maja) na orlikach w Gdowie i w Niegowici odbył się charytatywny turniej jednostek OSP z gminy Gdów w piłce nożnej „Dla Łukasza”. W turnieju wzięli udział reprezentanci jednostek OSP z: Wieńca Marszowic, Zagórzan, Kunic, Zręczyc, Niegowici, Cichawy, Pierchowa, Nieznanowic, Wiatowic oraz Niewiarowa. Swój udział zapowiedziało także OSP z Brzezia jednak z przyczyn niezależnych od nich nie dojechali na turniej, mimo to uiścili opłatę wpisową. Wspomniane opłaty w wysokości 100 zł, uiściły wszystkie jednostki biorące udział w turnieju a pieniądze te zostały przekazane na leczenie i rehabilitację Łukasza Mardosza.

W sobotę odbyły się eliminacje. Do fazy finałowej awansowały: OSP Marszowice, OSP Cichawa, OSP Kunice, OSP Pierzchów, OSP Zręczyce, OSP Nieznanowice. W niedzielne przedpołudnie odbyły się finały. Pierwsze miejsce zdobyli druhowie z Kunic, tuż za nimi uplasowali się koledzy ze Zręczyc, a następnie jednostka z Cichawy. Czwarte miejsce przypadło dla Pierzchowa, piąte- OSP Maroszowice i szóste- OSP Nieznanowice. Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Jan Włodarz.

Dyplomy, puchary oraz nagrodę wręczyła w imieniu Wójta Gminy Gdów Pani Sekretarz Bożena Malarczyk. Turniej sędziowali: Piotr Kaleta i Robert Grochal.

Organizatorami turnieju byli: OSP NIEGOWIĆ, Piotr Kaleta i Leszek Rajtarski.

Łączna zebrana kwota w czasie turnieju to 2701,36 zł. Wszystkim zawodnikom gratulujemy postawy i zaangażowania, a ludziom dobrej woli, którzy wsparli zbiórkę w imieniu organizatorów dziękujemy.

tekst: Leszek Rajtarski

zdjęcia: Magdalena Mardosz

W dniach 19-20.05.2018r. reprezentanci OSP Kunice zajęli I miejsce w charytatywnym – strażackim turnieju piłki nożnej "…

Opublikowany przez Osp Kunice Poniedziałek, 21 maja 2018

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content