Bezpłatne Warsztaty jasełkowe i tradycyjnych pieśni kolędniczych w Hucisku – Aktywni w Hucisku zapraszają

Aktywni w Hucisku zapraszają na „JASEŁKA” – warsztaty jasełkowe i tradycyjnych pieśni kolędniczych, które odbywają się w 4-spotkaniowym cyklu i będą zwieńczone pokazem w dworze w Hucisku w trakcie Wigilii Maltańskiej.

Gdy za oknem ciemno i ponuro, zachęcamy do wspólnego muzykowania i spotkań w ciepłej atmosferze. Razem będziemy przygotowywać jasełka! Spotykamy się w Świetlicy w Hucisku. Zapraszamy szczególnie dzieci, te małe i duże, a także wszystkich, którzy chcą się przyłączyć ? Prosimy o zapisy przez maila: plenerownia@gmail.com. – zachęca na swoim profilu Hucisko – Dom opowieści.

Warsztaty odbywają się w świetlicy wiejskiej w Hucisku (adres Winiary 68) i prowadzą je:  Anna Psuty-Zając, Zofia Szyrajew z „Fiksum Dyrdum”, śpiewaczki, muzykantki, etnolożki, komediantki, animatorki. Pierwsze zajęcia wystartowały 22 listopada, a następne planowane są na 29 listopada, 6 grudnia, 13 grudnia i finał 19 grudnia.

Warto dodać, że warsztaty są bezpłatne, ponieważ sfinansowano je ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Organizatorzy zapraszają do zapisów przez maila: plenerownia@gmail.com.

 

Źródło: Hucisko – Dom opowieści.

Autor: Redaktor 5

Udostępnij post na:

Skip to content