BASEN, SAUNY, GROTA SOLNA I INNE ATRAKCJE – KUTER PORT OTWIERA DZIŚ NOWĄ PRZESTRZEŃ BASENOWĄ ORAZ SIŁOWNIĘ!

W Gminie Gdów powstało kolejne miejsce do rekreacji, gdzie można się odprężyć, zrelaksować, a także skorzystać z aktywnych form wypoczynku bez względu na pogodę i porę roku. Kuter Port, mieszczący się w Marszowicach otwiera dziś „Przestrzeń Basenową”, która zawiera basen z dwoma torami pływackimi, jacuzzi, sauny (fińska – sucha, parowa – rzymska, infrared – na podczerwień), grotę solną, dwie balie na tarasie, a także siłownię. Wielu mieszkańców od dawna marzyło o basenie – właściciele obiektu właśnie spełnili to marzenie. Z pewnością jest to kolejny atrakcyjny punkt na mapie naszej gminy, który warto odwiedzić.

„Miejsce zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić spokój i ukojenie również poprzez korespondencję z otoczeniem zewnętrznym – duże przeszklenia dostarczają naturalne światło słoneczne oraz zapewniają piękny widok na teren Kuter Portu i okolicę.” – zachęca na swojej stronie Kuter Port.
 

Przestrzeń basenowa będzie pod nadzorem ratownika wodnego. Ponadto do dyspozycji gości są m.in.: przestronna recepcja, poczekalnia, szatnia zewnętrzna oraz szatnie i prysznice wewnętrzne z podziałem na część damską i męską, oraz zamykanymi szafkami na rzeczy osobiste. Właściciele obiektu udostępniają także siłownię. Sala treningowa o powierzchni 110 m2 wyposażona będzie w wysokiej jakości sprzęt, z wydzielonymi obszarami umożliwiającymi wykonywanie ćwiczeń z zakresu cardio, z użyciem maszyn izolowanych, część funkcjonalną oraz część do ćwiczeń i stretchingu.

„Taki podział i różnorodność proponowanych rozwiązań gwarantuje, że każdy z użytkowników, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna przygodę ze sportem, czy ćwiczy zawodowo, odnajdzie się w tej przestrzeni i będzie mógł wykonać solidny, a zarazem bezpieczny trening.” – pisze na swojej stronie Kuter Port.
 

Obiekt będzie otwarty przez cały rok (zgodnie z bieżącymi informacjami podawanymi na www.kuterport.pl) w godz. 08:00-21:00 od poniedziałku do niedzieli, zgodnie z dostępnością. W całej przestrzeni basenowej i siłowni mogą przebywać jednocześnie 52 osoby.

 

Nowe atrakcje są dostępne w cenie pobytu dla gości Domków (mają oni pierwszeństwo usług), natomiast goście z zewnątrz mogą wykupić wstęp zgodnie z cennikiem dostępnym pod linkiem: KLIKNIJ TUTAJ. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 13 oraz osobom powyżej 60. r.ż. (po okazaniu dokumentu uprawniającego do ulgi), natomiast dzieci do lat 3 korzystają z Przestrzeni Basenowej bezpłatnie.

Warto zaznaczyć, że karty zewnętrzne takie jak MultiSport nie są akceptowane, a bony turystyczne można wykorzystać na pobyt w Domkach, które wchodzą w skład obiektu, a cena obejmuje wszystkie nowe atrakcje.

 

Do Przestrzeni Basenowej można dotrzeć na dwa sposoby:
 
  • goście ze Strefy Domków kierują się pieszo w stronę Plaży do budynku po prawej stronie,
  • goście zewnętrzni kierują się oznakowaniem prowadzącym do Kuter Portu i na terenie obiektu – znak, który doprowadzi we właściwe miejsce, to ten sam znak, który kieruje na Lodowisko. Samochody należy pozostawić na parkingu znajdującym się między Lodowiskiem a Budynkiem Rekreacji, a dalej należy iść pieszo.

 

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Kuter Port pod linkiem: www.kuterport.pl

Regulamin korzystania z nowych atrakcji dostępny jest  pod linkiem:

 

Źródło: www.kuterport.plhttps://www.facebook.com/kuterport.nieznanowice

Autor: Redaktor 5

Udostępnij post na:

Skip to content