Aktywni Seniorzy w plenerze…

 

W ubiegłym tygodniu w ramach projektu „Pokonać samotność i nudę – aktywny Senior w Gminie Gdów” zostały zorganizowane zajęcia w plenarze. Panie wraz z instruktorami: panią plastyk Anną Suchoń i fotografem Wacławem Wantuchem odwiedziły Dwór Feillów w Woli Zręczyckiej. Obiektem zainteresowania Artystek-Seniorek stał się XIX wieczny, szlachecki dwór oraz przepiękny teren i las znajdujący się w jego najbliższym otoczeniu. 

W czasie warsztów każda z pań miała za zadanie wykonać 100 zdjęć o dowolnie wybranej tematyce i przeprowadzić swój indywidualny konkurs by potem wybrać najładniejsze zdjęcia na wystawę. Następnie artystki wykonywały rysunki przedstawiające to niezwykłe miejsce oraz najbliższy krajobraz. Na zakończenie projektu zostanie zorganizowany wernisaż wystawy prac wykonanych w czasie zajęć projektowych i wtedy zobaczymy m.in prace które powstały w Woli Zręczyckiej.

Projekt „Pokonać samotność i nudę – aktywny Senior w Gminie Gdów”, jest realizowany od 1 kwietnia 2019r. do 15 grudnia 2019r przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdowie.

źródło: FB GUTW, www.ck.gdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content