Akcja mikołajkowa – „Podaruj Dzieciom Uśmiech”

To już XIV edycja naszej akcji – zakończona! Znów gimnazjaliści wykazali się swoją ogromną wrażliwością i aktywnie uczestniczyli w akcji. Nikt nie był obojętny na potrzeby innych, co było naprawdę wspaniałe. Dzięki Wam – uczniom, którzy z chęcią niesiecie pomoc, a także naszym nauczycielom zgromadzono ogromną ilość zabawek, artykułów spożywczych, szkolnych i ubrań. Celem całej akcji było podarowanie wielodzietnym rodziną prezentów. Największym podziękowaniem był uśmiech na twarzach ludzi i radość dzieci.
Jesteśmy dumni, że po raz kolejny udało się nam zorganizować tę akcję, w którą zaangażowali się uczniowie z każdej miejscowości, którzy byli wolontariuszami i udali się do sponsorów z firm i innych organizacji prosząc o wsparcie. W tym roku ponad 80 sponsorów z 19 miejscowości uczestniczyło w naszej akcji.
4 XII 2015r. brygada mikołajowa w składzie: św. Mikołaj – Szymon Sala wraz ze swoją świtą: Magdaleną Halberda, Julią Szostak, Julią Klejdysz wyruszyła w drogę do rodzin naszych gimnazjalistów. Mikołaj odwiedził m. in. Książnice, Szczytniki, Wiatowice, Krakuszowice, Pierzchów, Niewiarów, Nieznanowice, Liplas, Marszowice i Niegowić.
Zorganizowaliśmy 20 paczek z żywnością dla rodzin i 80 paczek z upominkami dla dzieci i młodzieży, a to nie wszystko. Już wkrótce „brygada Mikołaja” wyruszy do osób samotnych również z paczkami i upominkami.
Organizatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim ludziom, którzy udzielili nam wsparcia finansowego i rzeczowego i nie są obojętni na potrzeby innych.
Nad całością akcji czuwała Pani: Janina Świeży, a kierowcą dodatkowych „sań – na czterech kółkach” była Pani: Joanna Drewniak.
Dziękujemy!

Gimnazjum w Niegowici

[Not a valid template]

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć Gimnazjum w Niegowici.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content