Akcja charytatywna dla mieszkańca Niewiarowa w czasie Święta Ziemi Gdowskiej

W ubiegłym roku w czasie Święta Ziemi Gdowskiej wolontariusze zebrali na leczenie i rehabilitację mieszkańca Kunic ponad 8000 zł. Także w tym roku, w dniach 4-5 sierpnia, odbędzie się zbiórka funduszy prowadzona przez Centrum Wolontariatu działające przy Fundacji Osób Niepełnosprawnych w Podolanach. Zbierane będą pieniądze na leczenie i rehabilitację Łukasza Mardosza z Niewiarowa. Przypominamy, że Pan Łukasz niespełna dwa lata temu spadł w pracy z drabiny uderzając głową o posadzkę. Wbrew rokowaniom przeżył, ale wymaga ciągłej opieki i intensywnej rehabilitacji, a ta jest bardzo kosztowana.

Wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek w sobotę (4.08) od godziny 17 do 20.30, i w niedzielę (5.08) od 15 do 20.30. 

Ponadto w niedzielę ok. godziny 19.00 odbędzie się licytacja gadżetów z podpisami znanych sportowców, którą zorganizował i poprowadzi klub fitness  Jodo Gym. Pieniądze z licytacji zasilą konto zbiórki dla Łukasza Mardosza.

Wylicytować będzie można m.in:

Wszystkich serdecznie zapraszamy na Święto Ziemi Gdowskiej. Przy dobrej zabawie, pamiętajmy o tych, którzy potrzebują wsparcia. Przyłącz się do zbiórki!

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content