LKS Niegowić Zieloni kontra Reprezentacja Nauczycieli Gminy Gdów- wielki mecz w szczytnym celu

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Partnerem V edycji Dni Przyjaciół Piłki Nożnej, które odbędą się w całej Polsce w dniach 3-11 czerwca 2017 roku. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich do udziału w tym piłkarskim święcie inicjowanym przez Fundację Piłka jest Piękna, które wzorem poprzednich lat jest połączone z kampanią społeczną promującą wykrywanie raka piersi „Razem wygrywamy z rakiem piersi”.

Mecz w Niegowici pomiędzy sekcją żeńską LKS Niegowić Zieloni a Reprezentacją Nauczycieli Gminy Gdów odbędzie się na Orliku w Niegowici 11 czerwca o godzinie 11.00. W czasie spotkania zostanie rozegrany konkurs rzutów karnych o Puchar Wójta Gminy Gdów. Serdecznie zapraszamy!

LKS Niegowić Zieloni

Fundacja Piłka jest Piękna, z szeroką grupą partnerów i sympatyków, rokrocznie upamiętnia UEFA EURO 2012 zapraszając wszystkich Przyjaciół Piłki Nożnej do gry i kibicowania oraz wspierania istotnych społecznie inicjatyw związanych z kulturą fizyczną, zdrowiem, edukacją i bezpieczeństwem. W latach 2014 – 2016 w ponad 2000 drużyn w ponad 1500 miejscowościach w całym kraju rozegrało ponad 5000 meczów pod hasłem „Razem wygrywamy z rakiem piersi”, podczas których rozdano tysiące Różowych Kartek Życia.

Kampania społeczna „Razem wygrywamy z rakiem piersi” zwraca się do mężów, synów, ojców, dziadków, braci, przyjaciół i znajomych, aby zachęcili żony, córki, matki, babcie, przyjaciółki i znajome do badań wczesnego wykrywania raka piersi. Ogromna popularność piłki nożnej może w istotny sposób przyczynić się do zmniejszania śmiertelności na raka piersi ze względu na jego zbyt późne wykrycie. 

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content