27-28 maja: II Grand Prix Gdowa oraz Mistrzostwa Województwa żaków i żaczek w tenisie stołowym

Centrum Kultury w Gdowie oraz Uczniowski Klub Sportowy „Rokicie” Szczytniki zaprasza na dwa wydarzenia sportowe, które odbędą się na Gminnej Hali Sportowej.

27 maja 2017 r. w sobotę odbędzie się II Grand Prix Gdowa w tenisie stołowym, w którym może wziąć udział każdy chętny. Zawody będą rozgrywane systemem mieszanym (grupowo-pucharowym), a dla najlepszych w poszczególnych kategoriach czekają nagrody (upominki klubowe). Początek turnieju o godz. 9.30 dla dzieci do lat 15 i o godz. 12.30 dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych. W pierwszym GP Gdowa wzięło udział ponad 80 zawodników z najdalszych zakątków województwa. Wszyscy uczestnicy zbierają punkty do klasyfikacji końcowej, której rozstrzygnięcie nastąpi w grudniu, podczas IX Grand Prix Gdowa. Szczegóły na plakacie oraz regulaminie dostępnym na stronach UG i CK.

Dzień później w niedzielę 28 maja 2017 r. od godz. 10.00 czekają nas kolejne wielkie emocje. Do Gdowa zjadą „najlepsi z najlepszych” na Mistrzostwa Województwa żaków i żaczek (dzieci do lat 11) w tenisie stołowym. Wśród licznej (ponad 50 osobowej) grupy zawodników z terenu całej Małopolski wystąpi liczna reprezentacja UKS Rokicie Szczytniki, a wśród nich czołowi zawodnicy … Polski Aleksandra Guzik i Kacper Turecki. Liczymy na ich dobry występ, w którym może im pomóc doping kibiców. Zawody rozegrane zostaną w grach pojedynczych i podwójnych, co czyni je bardzo emocjonującymi i widowiskowymi.
Serdecznie zapraszamy do hali na te zawody.

UKS Rokicie

 WYNIKI – GP GDOWA

REGULAMIN GRAND PRIX GDOWA (uwaga: regulamin został zmieniony od II GP Gdowa)

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content