2000 like’ów- dziękujemy, że jesteście z nami

Miło nam ogłosić, że nasz licznik polubień na facebooku przekroczył 2000 like’ów. Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami. Przypominamy, że na FB jesteśmy od 14 miesięcy.

Poniżej prezentujemy tematy, które podobały się Wam najbardziej, z rzeczy opublikowanych na naszym fanpage’u (dane na dzień 13.05.2016):

  • 03.2016 – Przestroga dla kierowców – Zagórzany (film z sarnami) – 22 400 odbiorców – 184 polubienia – 36 udostępnień -10 komentarzy
  • 08.2015 – Koncert SKALDÓW – 14 844 odbiorców – 396 polubień – 37 udostępnień – 12 komentarzy
  • 02.2016 – Gdów w obiektywie TVP (wydanie 1 numer Naszej Gazety) – 9361  odbiorców – 155 polubień – 29 udostępnień – 7 komentarzy
  • 12.2015 – Przejazd motomikołajów – 6000 odbiorców – 102 polubienia – 4 udostępnienia

Specjalnie dla 2000 osoby, która kliknęła „Lubię to” przygotowaliśmy zestaw gadżetów z logiem naszego portalu! Bardzo miło nam poinformować, że zestaw naszych gadżetów trafia do Pani Sylwii Rozwadowskiej. Serdecznie gratulujemy.

Równie dobrze wyglądają statystyki wejść na nasz portal. Wystartowaliśmy w połowie października ubiegłego roku. W pierwszym pełnym miesiącu naszej działalności (w listopadzie) odwiedziło nas ponad 12 200 osób, w grudniu już 17 754, w styczniu zbliżyliśmy się do 20 000, aby w lutym osiągnąć wynik 23 261 wizyt. Rekordowy jak dotąd okazał się kwiecień. W ubiegłym miesiącu odwiedziło nas już 25 129 osób, co dało średnio 837 wizyt dziennie. Zdradzimy, że w pierwszej połowie maja średnia liczba wejść dziennie na stronę przekroczyła 1000! Warto podkreślić, że osoba odwiedzająca nas kilkakrotnie w czasie dnia z jednego komputera, liczona jest do tych statystyk tylko raz.

A co najbardziej podobało się Wam na portalu? Do tego zestawienia przyjmiemy ilość like’ów pod tekstem:

  • 11.2015 – Zbieramy zakrętki – 89 polubień na stronie
  • 02.2016  – wywiad z Michałem Wojasem -88 polubień
  • 02.2016 – wywiad z Kubą Palonkiem – 92 polubienia

Przypomnijmy, że portal Mój Gdów  powstał dla mieszkańców Gdowa i okolic. Miał on informować o działaniach na terenie gminy podejmowanych zarówno przez samorząd jak również lokalne organizacje społeczne i niezrzeszone grupy mieszkańców. Chcieliśmy, aby stał się platformą wymiany pomysłów oraz źródłem informacji dla lokalnego społeczeństwa w zakresie inicjatyw społecznych i edukacji obywatelskiej. Zakładaliśmy, że w naszych artykułach znajdą Państwo informacje z codziennych lokalnych wydarzeń, wywiady z mieszkańcami jak również pomysły na zagospodarowanie czasu wolnego.

To wszystko udaje się realizować. Jesteśmy blisko mieszkańców naszej gminy, o czym może świadczyć ponad 30 przeprowadzonych wywiadów z osobami związanymi z naszą gminą.

Zdecydowana większość tekstów, które prezentujemy naszym czytelnikom, to nasza praca. Szukamy informacji o codziennych lokalnych wydarzeniach, ale też raz na jakiś czas podpowiadamy pomysły na siebie i zagospodarowanie wolnego czasu oraz edukujemy w zakresie wolontariatu.

Dla naszych stałych odbiorców wprowadziliśmy pewne tematy cyklicznie, i tak:

W poniedziałki podsumowujemy wydarzenia szkolne z ubiegłego tygodnia

We wtorki zapraszamy do przeglądania ofert rekrutacyjnych

Środy traktujemy na wesoło z cyklem „Z przymrużeniem oka”

W czwartki zachęcamy do testowania nowych przepisów w Kąciku Kulinarnym

W piątki (co dwa tygodnie) zapraszamy na recenzje książek, filmów, oraz wydarzeń kulturalnych Aleksandry Soswy, w cyklu „Okiem subiektywnej kulturo maniaczki”

Raz na kwartał znajdziecie nas także w formie papierowej. Staramy się, aby gazeta nie była kopią portalu, ale jego uzupełnieniem. Zdajemy sobie także sprawę, że pewnej grupie odbiorców Internet nie zastąpi wydania papierowego. Dlatego co trzy miesiące mobilizujemy siły jeszcze bardziej i wydajemy Mój Gdów w formie gazety, która trafia, mamy nadzieję, do wszystkich zakątków naszej gminy.

Nie zawsze było łatwo i lekko, często „boksowaliśmy” się z różnymi tematami. Ale było warto. Wiemy, że jesteście po drugiej stronie. Widzimy to w Waszych like’ach, udostępnieniach naszych postów, komentarzach i mailach do redakcji.

Dziękujemy, ze jesteście z nami. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Mój Gdów nadal się dla Was rozwijał.

Zespół redakcyjny

wykres

Wykres: opracowanie własne

Źródło: dane z serwera, wygenerowane przez Webalizer Version 2.23, dla strony mojgdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content