12-te urodziny marszowickiego środowiska harcerskiego

5 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Marszowicach odbyło się noworoczne spotkanie hufca, połączone z obchodami 12 urodzin marszowickiego środowiska harcerskiego. W jego skład oprócz macierzystej 7 Drużyny Harcerskiej wchodzi także 1 Gromada Zuchowa, 9 Drużyna Starszoharcerska oraz 2 Drużyna Wędrownicza, dzięki czemu podopieczni marszowickich drużyn mają zapewniony pełen ciąg metodyczny i pracę na poziomie zgodnym z etapem ich rozwoju.

Zorganizowana przez harcerzy uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem tortu w blasku sztucznych ogni. Po złożeniu urodzinowych życzeń nastąpiła część artystyczna, ponownie wprowadzająca gości w bożonarodzeniowy nastrój.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych Gminy Gdów m.in. Pan Wójt Zbigniew Wojas, gospodarz obiektu dyrektor Grzegorz Dziedzic oraz władze Hufca.

Pan Wójt Gminy Gdów w swoich życzeniach noworocznych pochwalił marszowickich harcerzy za ich całoroczną prężną pracę na rzecz gminy, szkoły, współpracę ze Stowarzyszeniem Szarych Szeregów oddział Kraków oraz życzył uśmiechu. Aby nasz zapał do pracy jaki posiadamy, podążanie harcerską ścieżką w 2017 roku ani na chwilę nie zmalał. 

W imieniu wszystkich osób, które w trakcie tych 12 lat choć przez chwile poczuły się marszowickimi harcerzami serdecznie dziękujemy. Szczególnie dziękujemy za okazaną  pomoc, cierpliwość, zrozumienie naszym rodzicom oraz wszystkim którzy nas wspierają.  

Czuwaj! 

Elżbieta Szostak-Kowalik

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content