Zostań Miss Małopolski 2021 – trwa casting!

Żaneta Kotarba, Nikola Płachta i Wernika Malarczyk, to trzy dziewczyny z naszej gminy, które w ubiegłym roku walczyły o tytuł Miss Małopolski. Dla Żanety konkurs ten stał się przepustką do finału Miss Polski, w którym zdobyła tytuł Miss Foto.

Dziewczyny, jeśli marzycie o koronie i tytule najpiękniejszej Małopolanki 2021 roku macie czas do końca marca na wysłanie swojego zgłoszenia!

Konkurs jest przepustką do ogólnopolskiego konkursu Miss Polski transmitowanego co roku w telewizji POLSAT. Finalistki konkursu ogólnopolskiego reprezentują kraj między innymi w wyborach Miss Universe, Miss Supranational oraz Miss International. Dla wielu dziewczyn jest to szansa na rozpoczęcie kariery modelki, aktorki, dziennikarki lub celebrytki.

Do tej pory organizatorzy otrzymali ponad 250 zgłoszeń do tegorocznej edycji od kandydatek z całej Małopolski.

Dotychczasowe sukcesy Małopolanek

Edycja 2020 okazała się sukcesem reprezentantek na arenie ogólnopolskiej. Alicja Kucia została IV Wicemiss Polski Nastolatek, Barbara Rząsa reprezentująca nasz region awansowała do TOP10 finału nastolatek oraz zdobyła tytuł Najsympatyczniejszej Miss Nastolatek. Sukces osiągnęły też reprezentantki w drodze po tytuł Miss Polski, mianowicie Sandra Naum zdobyła tytuł IV Wicemiss Polski, a Żaneta Kotarba została Miss Foto.

Dodatkowe tytuły i atrakcje

W tym roku organizatorzy przygotowali wiele ciekawych warsztatów i zajęć dla uczestniczek konkursu, oczywiście nie zabraknie upominków od sponsorów konkursu. Podczas konkursu jak co roku oprócz głównego tytułu przyznane będą również inne m.in. Miss Krakowa, Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy Miss Studentek Małopolski – warunkiem przy zdobyciu tego tytułu jest studiowanie na uczelni znajdującej się na terenie Małopolski i wyniki w nauce. Chcemy w ten sposób przełamać stereotypy i pokazać że piękno zewnętrzne idzie w parze umysłem i rozwojem intelektualnym.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie http://missmalopolski.pl/zostan-miss/, wysłać zgłoszenie bezpośrednio na maila: biuro@missmalopolski.pl lub skontaktować się przez nasze kanały social media (facebook lub instagram).

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać warunki:

  • wiek 14 do 27 lat (roczniki 1994-2007)
  • stan cywilny – bezdzietna panna
  • obywatelstwo polskie

Organizatorzy przygotowani są na wszystko, tym bardziej już w ubiegłej edycji mimo pandemii udało im się zorganizować konkurs i wyłonić najpiękniejsze Małopolanki.

Polecamy odwiedzić strony/social media konkursu:

www: http://missmalopolski.pl

instagram: https://www.instagram.com/missmalopolski/

facebook: https://www.facebook.com/MissMalopolskiofficial/

 

Miło nam poinformować, że także w tym roku portal Mój Gdów objął patronat medialny nad konkursem.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content