Zmiana wikariusza w Parafii w Gdowie

Już w czerwcu br. ogłoszono zmiany personalne w Archidiecezji Krakowskiej. Jedną z nich jest zmiana wikariusza w gdowskiej parafii.

25 sierpnia br. ks. Tomasz Jajecznica kończy dziewięcioletnią posługę w Parafii w Gdowie.  W ostatnią niedzielę, 22 sierpnia, szczególnie podczas Mszy świętej o godz. 11, wierni dziękowali Bogu za obecność Wikarego w Gdowie, za  jego posługę w tutejszej parafii, za ogromne zaangażowanie i pomoc w budowaniu wspólnoty parafialnej. Ks. Tomasz obejmuje posługę wikariusza w Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Krakowie – Nowym Bieżanowie.

Nowym Wikarym w Gdowie będzie Ks. Bartłomiej Grociak, który przychodzi do nas z parafii św. Jana Chrzciciela w Rzeszotarach. Ksiądz Bartłomiej przyjął święcenia kapłańskie w 2018 roku.

Obu Księżom życzymy zdrowia, pomyślności, radości z pełnionej posługi kapłańskiej, obfitości łask Bożych i błogosławieństwa na każdy dzień życia.

Podziękowania dla Księdza Tomasza Jajecznicy złożył także wójt gminy Gdów Zbigniew Wojas, który przygotował list okolicznościowy zobacz tutaj

zdj. gdow.pl; archiwum prywatne ks. Bartłomieja Grociaka

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content