Zdjęcie KGW Pierzchów wśród nagrodzonych

Koło Gospodyń Wiejskich w Pierzchowie jako jedno z 7 z Małopolski brało udział w konkursie na Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySięzKGW. Dzięki głosom publiczności oddanym w internetowym systemie głosowania, zdjęcie Koła znalazło się pośród 100 najlepiej ocenianych zdjęć z wielu tego rodzaju pikników organizowanych w całej Polsce.

Nagrodę finansową w wysokości 1500 zł panie przeznaczyły na zakup projektora oraz białego ekranu, które będą służyć dalszej działalności Koła.

– Bardzo się cieszymy, że udało nam się 12 września zorganizować piknik, bo wymagało to naprawdę dużo pracy, o czym możemy przeczytać na naszym profilu na Facebooku. Dziękujemy Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi za przekazanie nagrody finansowej, wszystkim, którzy pomogli w organizacji pikniku, byłej Przewodniczącej naszego KGW – koleżance Annie Stachnik za to, że mogliśmy jej towarzyszyć z aparatem podczas szczepienia oraz Marii za wykonanie zdjęcia, a przede wszystkim Wam kochani za to, że oddaliście na nasze zdjęcie swój głos – dziękuje Renata Mętel – Przewodnicząca KGW.

 

 

Foto: KGW Pierzchów.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content