Zbiórka nakrętek dla Weroniki z Fałkowic

Dwa dni temu informowaliśmy na naszym portalu, że Weronika z Fałkowic po wypadku potrzebuje wsparcia na leczenie i rehabilitację. Odzew był naprawdę niesamowity, post został kilkaset razy udostępniony a na konto zbiórki wpłynęły potrzebne pieniądze. 

Siostra Weroniki na portalu Zrzutka.pl zamieściła następująca wiadomość:

Dziękuję wszystkim osobom, które wsparły zbiórkę oraz udostępniały ją dalej, Nie przeszło mi przez myśl, że osiągniemy cel tak szybko… Kwota, którą udało się zebrać to koszt pierwszego miesiąca rehabilitacji w Polskim Centrum Rehabilitacji Votum w Krakowie. Na ten moment lekarze nie są w stanie określić czy ten jeden miesiąc wystarczy, ale i tak jest to ogromny krok by Wera wróciła do siebie. W późniejszym czasie Weronika może potrzebować dalszej rehabilitacji, ale to dzięki Wam moja siostra zaraz po opuszczeniu szpitala może ją zacząć w ośrodku. Jeśli ktoś chciałby jeszcze wesprzeć zbiórkę, to jak najbardziej można. Zbiórka będzie aktywna przez 26 dni. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuje. To coś niesamowitego ze tak szybko nam się udało. Dalej w to nie wierzę!

Ruszyła także pomoc dla Weroniki w formie zbiórki nakrętek. Centrum Wolontariatu z Podolan zachęca do wrzucania zebranych nakrętek do pudełek ustawionych w budynku Centrum Kultury i Gminnej Biblioteki oraz w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie (tu od godz. 14.30). Dochód ze sprzedaży nakrętek przekazany zostanie na rehabilitację Weroniki Płonki z Fałkowic.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content