Zbiórka funduszy dla Pani Moniki z Niegowici, która w wypadku straciła nogę

Niedawno pisaliśmy, o wypadku z udziałem pieszego w Niegowici. W zdarzeniu tym ucierpiała młoda kobieta, mieszkanka naszej gminy. Obrażenia okazały się bardzo poważne. Poszkodowana przebywa w szpitalu, jest po operacji amputacji nogi na wysokości połowy podudzia i czeka ją długa droga do powrotu do sprawności.

Rodzina założyła na portalu zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy, na pomoc w sfinansowaniu niezbędnej rehabilitacji i zakup protezy. Każdy kto chciałby wesprzeć Panią Monikę może to zrobić przez stronę zbiórki

Monika miała wiele planów na przyszłość. Dwa miesiące temu wzięła ślub. Na co dzień realizowała się, pracując w lokalnym przedszkolu. Poświęcała swój czas najmłodszym– mówi Pani Justyna, bratowa poszkodowanej- 17 listopada Monikę potrąciła pędząca ciężarówka, stało się to zaledwie kilkadziesiąt metrów od jej domu. Straciła nogę. Jest jej bardzo ciężko, zarówno fizycznie jak i psychicznie a sytuację komplikuje i utrudnia panująca pandemia, przez którą my, jako rodzina, nie możemy jej nawet odwiedzić w szpitalu i wesprzeć. Została z tym sama. Przed nią długie miesiące walki o powrót do normalności, nauka podstawowych czynności, takich jak utrzymywanie równowagi, pierwsze kroki o kulach bez jednej nogi, a później miesiące rehabilitacji i zakup kosztownej protezy. W imieniu rodziny bardzo proszę o wsparcie, każdego kto może i chce pomóc, o wpłatę choćby najmniejszej kwoty na założoną zbiórkę. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content