Zawody modeli szybowców halowych F1N

W niedzielę 20 lutego 2022 r. w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie zebrali się miłośnicy modeli szybowców halowych F1N, by kibicować zawodnikom rywalizujących o puchar Wójta Gminy Gdów. 

Na zaproszenie organizatorów: Centrum Kultury w Gdowie oraz Sekcji Modelarskiej Młodzieżowego Towarzystwa Sportowo Rekreacyjnego „Sowiniec” w Krakowie do Gdowa przyjechali zawodnicy i zawodniczki z Warszawy, Gliwic, Opolszczyzny, Podhala a nawet z Suwałk. Puchar Przechodni Wójta Gminy Gdów, z rąk gospodarza gminy Wójta Zbigniewa Wojasa, trafił do Radosława Szymanowskiego z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Zwycięzców  nagradzał także Poseł na Sejm RP Władysław Kosiniak – Kamysz, który wraz z rodziną przyjechał do gdowskiej hali sportowej, by kibicować zawodnikom. 

Ze swojego występu zadowoleni byli uczestnicy zajęć organizowanych w pracowni modelarskiej w Centrum Kultury w Gdowie, którzy na co dzień  doskonalą swe umiejętności pod okiem pana Andrzeja Sobotty. Dla jednego z nich był to pierwszy, a dla drugiego drugi start na tego typu zawodach, ale zapewne nie ostatni. W imieniu Organizatorów na kolejną edycję zawodów zaprosili już bowiem Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioleta Chmiela oraz pan Michał Filas – kierownik zawodów. 

Szczegółowe wyniki rywalizacji zaliczanej do Pucharu Polski dostępne są na stronie Centrum Kultury w Gdowie. 

Foto: „Mój Gdów”, Centrum Kultury w Gdowie.  

Źródło: Centrum Kultury w Gdowie.

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content