Zawalcz o nagrody dla siebie i swojej gminy

Zachęcamy do udziału w konkursie firmy TAURON „Konkurs z klimatem”. Ponad pięć tysięcy czujników czadu oraz dwadzieścia oczyszczaczy powietrza to pula nagród w „Konkursie z klimatem”.

Warto grać ponieważ każdy uczestnik biorący udział w konkursie, jednocześnie gra o nagrodę dla siebie a także o nagrodę dla swojej gminy. Dla indywidualnych uczestników nagrodami w konkursie są czujniki czadu Ferguson, dla gmin przeznaczone są oczyszczacze powietrza.

Pula nagród dla gmin to dwadzieścia oczyszczaczy powietrza o wartości prawie 2,5 tysiąca złotych każdy. Szansę na wygraną ma pięć gmin, które zbiorą największą ilość głosów. Każda z nich otrzyma po cztery oczyszczacze powietrza, z przeznaczeniem na wyposażenie gminnych żłobków lub przedszkoli. Gmina nagrody może przekazać minimum jednej, maksimum czterem instytucjom.

Konkurs, składa się z trzynastu rund do których każdy uczestnik może dokonać kolejnego zgłoszenia. Aby wziąć udział w konkursie należy zaproponować, w formie słownej lub w postaci zdjęcia bądź filmu, poradę dot. sposobu na czyste powietrze, a także wypełnić formularz zgłoszeniowym oraz ankietę. Aby pomóc gminnym żłobkom i przedszkolom wygrać nagrody należy zagłosować na swoją gminę.

Indywidualni laureaci konkursu zostaną wyłowieni wg kryterium kreatywności, natomiast 5 zwycięskich gmin zostanie wyłonionych na podstawie największej liczby głosów uczestników konkursu.

 

Konkurs trwa do 13 sierpnia.W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat. Wystarczy wejść na stronę www.oddychajpowietrzem.pl/konkurs wypełnić formularz i przesłać zgłoszenie 

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content