Zaproszenie na VI Ogólnopolski Konkurs Fletowy w Gdowie

Muzyka w Gdowie rozbrzmiewa bardzo często. W piątek 27 maja 2022r. szczególnie pięknie brzmieć będą flety, za sprawą Przesłuchań konkursowych oraz Koncertu laureatów VI Ogólnopolskiego Konkursu Fletowego w Gdowie. Do odwiedzenia Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie  w najbliższy piątek oraz wysłuchania występu uczestników i laureatów konkursu zachęca jej Dyrektor – pan Adam Czyżowski. 

Z przyjemnością informuję, że w dniu 27 maja 2022 r. odbędzie się w Publicznej Szkole Muzycznej I stopnia w Gdowie VI Ogólnopolski Konkurs Fletowy. Jury, które składa się z wybitnych pedagogów i instrumentalistów, przyzna Grand Prix najlepszemu młodemu fleciście oraz w każdej grupie przyzna miejsca i wyróżnienia. Nagrodzeni uczniowie zaprezentują się na Koncercie Laureatów 27 maja 2022r. w sali kameralnej w naszej szkole. VI Ogólnopolski Konkurs Fletowy adresowany jest do uczniów  klasy fletu szkół muzycznych I stopnia w całej Polsce. Celem konkursu jest pobudzenie aktywności artystycznej, podnoszenie poziomu kształcenia w szkołach muzycznych I stopnia, prezentacja najzdolniejszych młodych wykonawców oraz wymiana doświadczeń pedagogicznych nauczycieli. Nadmieniam, iż  konkurs jest imprezą cykliczną, którą organizujemy co dwa lata. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Wojewoda Małopolski – Łukasz Kmita, Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski oraz Wójt Gminy Gdów – Zbigniew Wojas

– informuje o konkursie Dyrektor Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie.

Więcej na temat konkursu można przeczytać TUTAJ.

Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!

 

Źródło: Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Gdowie. 

 

Pod koniec każdego tygodnia Redakcja „Mojego Gdowa” stara się poinformować o wszystkich wydarzeniach, które odbędą się w najbliższych dnia w cyklu wpisów „Mój Gdów poleca w weekend”. Oczywiście mamy świadomość, że nie o wszystkich wydarzeniach wiemy, dlatego, aby ułatwić nam to zadanie, prosimy o przesyłanie do Redakcji krótkich informacji o planowanych wydarzeniach, kilku słów komentarza oraz plakatu na nasz adres mailowy redakcja@mojgdow.pl .

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content