Zaproszenie na spotkanie dotyczące dofinansowania do wymiany starych źródeł ogrzewania oraz termomodernizacji w budynkach mieszkalnych

Jesteś zainteresowany dofinansowaniem do wymiany pieca lub termomodernizacji domu?

Wójt Gminy Gdów serdecznie zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne z Ekodoradcą, które odbędzie się w środę 23 marca br. o godz. 14:00 w Centrum Kultury w Gdowie (ul. Krakowska 398). Tematem spotkania będzie możliwości uzyskania dofinansowania do wymiany starych źródeł ogrzewania oraz termomodernizacji w budynkach mieszkalnych.

Uczestnicy spotkania poznają zasady Programu „Czyste Powietrze” oraz funkcjonowanie Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego Programu Czyste Powietrze w gminie, szczegóły projektu „Wymiana starych kotłów, pieców w gospodarstwach domowych z terenu Gminy Gdów na nowe urządzenia grzewcze na gaz – etap II” realizowanego przez gminę oraz uzyskają więcej informacji na temat zasad ulgi termomodernizacyjnej, uchwały antysmogowej dla Małoposki oraz ogólnopolskiego obowiązku składania deklaracji dotyczących źródeł ciepła i spalania paliw (Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków). Podczas spotkania z ekodoradcą będzie można także uzupełnić stosowną deklarację na miejscu.

Więcej informacji na temat programów można uzyskać kontaktując się z Ekodoradcą Gminy, dostępnym w Urzędzie Gminy Gdów w pokoju nr 2 (na parterze) lub pod numerem tel. 784 960 076.

Źródło i foto: Gmina Gdów.

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content