Zaproszenie na otwarcie wystawy zdjęć retro gdowskich mam

Jak w każdy piątek Redakcja naszego portalu informuje o najbliższych wydarzeniach, które mają się odbyć na terenie naszej gminy. W tym tygodniu polecamy  wystawę zdjęć retro przedstawiającą m.in. gdowskie mamy. Jej otwarcie zaplanowane jest na najbliższy czwartek, 26 maja „Dzień mamy”. Wydarzeniu, które rozpocznie się w Centrum Kultury w Gdowie o godz. 17.00 towarzyszyć będzie recital „Wiosenne marzenia”, który dla wszystkich gdowskich mam i zgromadzonych gości wykona pana Paweł Zagucki. Ponadto najmłodsi odbiorą nagrody w konkursie „Laurka dla mojej mamy, Laurka dla mojego taty”.

Wystawa retro to wydarzenie zaplanowane na okoliczność 750-lecia lokacji Gdowa.

To sentymentalna wędrówka w przeszłość, połączona ze wspomnieniami o tych, których kochamy najbardziej. Wystawa powstała przy współudziale mieszkańców, którzy odpowiadając na nasz apel, użyczyli rodzinnych fotografii z XX wieku do aranżacji ekspozycji.

– czytamy na afiszu zachęcającym do przyjścia na wystawę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pod koniec każdego tygodnia Redakcja „Mojego Gdowa” stara się poinformować o wszystkich wydarzeniach, które odbędą się w najbliższych dnia w cyklu wpisów „Mój Gdów poleca w weekend”. Oczywiście mamy świadomość, że nie o wszystkich wydarzeniach wiemy, dlatego, aby ułatwić nam to zadanie, prosimy o przesyłanie do Redakcji krótkich informacji o planowanych wydarzeniach, kilku słów komentarza oraz plakatu na nasz adres mailowy redakcja@mojgdow.pl .

Źródło: Centrum Kultury w Gdowie. 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content