Zaproszenie Krajowej Administracji Skarbowej

Mamy dużo udogodnień, które pozwalają „bezboleśnie” załatwić sprawy podatkowe. Profil Zaufany, e-Urząd Skarbowy to narzędzia ułatwiające życie.

Jeżeli jednak potrzebujemy uzyskać zaświadczenie, potwierdzić profil zaufany, załatwić sprawy związane z podatkami majątkowymi, czy w zeznaniu podatkowym są błędy wymagające kontaktu z urzędnikiem, który wytłumaczy, jak je skorygować, niezbędna jest osobista wizyta w urzędzie skarbowym. Obecnie można to zrobić bez konieczności tracenia czasu.

Możemy zarezerwować czas urzędu przeznaczony tylko dla nas. W konkretnym, dla nas dogodnym terminie i o wybranej godzinie. Bez kolejki – nawet, gdy na Sali obsługi stoi ogonek do okienka.

Jak to zrobić?
Na stronie www.podatki.gov.pl lub https://wizyta.podatki.gov.pl/ w serwisie podatki.gov.pl, możemy zaplanować spotkanie z urzędnikiem 14 dni do przodu, w godzinach pracy urzędu za pomocą:

Internetu:
Po wejściu na stronę trzeba zlokalizować urząd: wybrać województwo, wybrać urząd, określić temat wizyty, a potem tylko zarezerwować termin i podać swoje dane. Potwierdzenie wizyty zostanie przesłane na nasz adres e-mail.

Telefonu – w przypadku Urzędu Skarbowego w Wieliczce dzwoniąc pod numer: 12-279-86-00 lub 12-279-85-03.

Urząd Skarbowy w Wieliczce jest czynny w poniedziałki w godzinach: 8.00 – 18.00, w pozostałe dni tygodnia w godzinach: 8.00 – 15.00.

Osoby umówione mają pierwszeństwo przed innymi klientami urzędu.

Źródło: Gmina Gdów. 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content