Weekendowe propozycje – turnieje piłki nożnej i gimnastyki artystycznej

Zbliża się weekend, dla większości czas odpoczynku i nabrania sił do dalszej pracy. Na łamach „Mojego Gdowa” zebraliśmy dla Was propozycje spędzenia najbliższego weekendu.

W sobotę zachęcamy do kibicowania od godziny 8:15 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie juniorom biorącym udział w fazie wstępnej XI Turnieju Halowego im. K. Demczuka. Rywalizacja odbywać się będzie systemem gry każdy z każdym. Zobaczymy między innymi zawodników Gdovii Gdów, którzy zmierzą się z drużynami Wiarusy Igołomia, Nadwiślanka Nowe Brzesko, Wieliczanka Wieliczka, Contra Sułków oraz Lubomir Wiśniowa. Więcej szczegółów  T U T A J.

W niedzielę z kolei zachęcamy Was do kibicowania zawodniczkom widowiskowych mistrzostw w gimnastyce artystycznej. Impreza o nazwie „TANECZNO – GIMNASTYCZNE WALENTYNKOWE MISTRZOSTWA 2022 CK GDÓW & LADY FITNESS” rozpocznie się w niedzielę 13 lutego 2022 r. o godzinie 9:00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Na trybuny gdowskiej hali sportowej zapraszają organizatorzy wydarzenia – Centrum Kultury w Gdowie wraz z Lady Fitness. Turniej gimnastyki artystycznej jest organizowany w Gdowie już po raz drugi. Biorąc pod uwagę fantastyczne występy sprzed roku podczas turnieju „Diamentowy medal”, możemy być pewni, że czeka na nas niezwykłe widowisko taneczno – gimnastyczne, którego zwycięzcy otrzymają medale i dyplomy, a najlepszy zawodnik – nagrodę.

T U T A J  znajduje się zbiór najważniejszych informacji organizacyjnych dla zawodników. 

My jednak, by już teraz zachęcić Was do kibicowania gimnastyczkom, polecamy obejrzenie zdjęć z zeszłorocznego Turnieju „Diamentowy Medal” (więcej zdjęć  T  U T A J. )

Serdecznie zapraszamy do kibicowania piłkarzom w sobotę a zawodniczkom gimnastyki artystycznej w niedzielę !

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content