Żaneta Kotarba z Fałkowic w półfinale MISS Polski!

Aż 12 dziewczyn z Małopolski zakwalifikowało się do półfinału Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020. W tej grupie znalazła się także pochodząca z Fałkowic Żaneta Kotarba- II Wicemiss Małopolski 2020.

Wszystko przesunęła pandemia

Na początku grudnia 2020 zamiast żyć zbliżającym się 31. finałem Miss Polski, poznaliśmy dopiero półfinalistki Miss Polski i Miss Polski Nastolatek. W tym gronie znalazło się aż 12 mieszkanek Małopolski! W związku z pandemią, półfinalistki zostały wybrane na podstawie przesłanych zdjęć do Biura Miss Polski, według wcześniej przekazanych wytycznych.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu!

Już można oddawać głosy na nasze dziewczyny w półfinale konkursu Miss Polski 2020!

Żaneta Kotarba z numerem 25

Plebiscyt znajduje się na stronie: https://www.misspolski.pl/miss-polski-voting/

W tym roku Organizatorzy konkursu nie mogli dokonać wyboru finalistek w trakcie castingu, dlatego zdecydowali się na organizację plebiscytu.

To Państwo możecie zdecydować, które dziewczyny wezmą udział w finale konkursu Miss Polski 2020!

W finałowej gali konkursu Miss Polski zaprezentują się 24 finalistki – 12 finalistek wybierze jury konkursu. Do finału dołączy również 12 finalistek, które zdobędą największą ilość głosów w plebiscycie.

Głosowanie potrwa do 31.12.2020 r. godz. 1:00.

Opisując siebie, w tym momencie, mam cudowne 21 lat. Na co dzień jestem managerką restauracji ze wspaniałą załogą! W życiu spełniam się też artystycznie, aktualnie kończę swoją 10-letnią przygodę w szkole muzycznej – grając na lutni. W międzyczasie biorę udział w sesjach zdjęciowych, co daje mi ogromną radość. To niesamowite, że każdy człowiek ma inne, indywidualne i niezwykłe spojrzenie na rzeczywistość. Pozostałe ‚wolne’ chwile oddaje swoim bliskim oraz podróżom, szczególnym uczuciem darze te motocyklowe.

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ przekonali mnie do tego najbliżsi i stwierdziłam, że może to być inspirująca przygoda. Jestem ciekawa jak poradzę sobie z dużą publicznością, która będzie mnie oceniać. Nie ukrywam też, że lubię zdrową rywalizację.

Idealna miss to pojęcie względne, bo przecież ideały nie istnieją. Kobieta reprezentująca ten konkurs piękności powinna być godna naśladowania. Zawsze pomocna i uprzejma. Swoją osobą ma wzbudzać zaufanie, dotrzymywać słowa. Najważniejszą rzeczą, którą zawsze musi mieć przy sobie to uśmiech i pozytywna energia.

Inspirują mnie ludzie z pasją, wytrwale dążący do swoich celów. Nieugięci, ale słuchający konstruktywnej krytyki. Tacy, którzy nie boją się zmienić swojego życia, nawet jeśli wymaga to dużo pracy. Szczególnie inspirują mnie kobiety o mocnych charakterach, podejmujące wyzwania w takich dziedzinach jak mechanika, szeroko pojęta inżynieria czy informatyka. Ukazują one bowiem nie tylko piękno zewnętrzne, ale także potęgę umysłu.

Moim największym marzeniem ukierunkować swoje życie tak, aby praca była równocześnie moją pasją. Chciałabym największe radości dzielić z bliskimi osobami, tworzyć z nimi nierozerwalne relacje. Pełne miłości, empatii, zrozumienia.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content