Żaneta Kotarba z Fałkowic z tytułem MISS FOTO

Żaneta Kotarba, pochodząca z Fałkowic, za którą trzymaliśmy kciuki w czasie niedzielnego finału MISS Polski, nie wyjechała z Warszawy bez tytułu. Jako jedyna z dwudziestu trzech finalistek zdobyła tytuł MISS Foto. Niestety nie mogliśmy wręczenia korony i szarfy śledzić na ekranach telewizorów, bo przyznanie tytułów komplementarnych odbyło się już poza wizją.

Dziś Żaneta wróciła w rodzinne strony. Do południa spotkała się z gospodarzem gminy, Panem Zbigniewem Wojasem, który pogratulował jej zdobytych tytułów oraz podziękował za piękne reprezentowanie naszej gminy. 

Jest mi niezmiernie miło. Chciałabym także podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie w czasie konkursu. Choć byłam daleko od domu, czułam Wasze wsparcie, czytałam wszystkie komentarze, które pojawiały się w mediach społecznościowych, zarówno na moich profilach, jak i na Moim Gdowie. Starałam się odpisać na każdy z nich. Dziękuję za wszystkie sms, głosy internetowe i wiadomości prywatne– mówi zdobywczyni tytułu MISS Foto, z którą udało nam się dziś spotkać- Jeszcze dobrze nie ochłonęłam po niedzielnych emocjach. Bardzo się cieszę z tego wyróżnienia. Wiem, że teraz dużo zależy ode mnie, czy wykorzystam daną mi szansę, czy nic nie zrobię. Ponieważ marzę o spełnianiu się w świecie modelingu, na pewno będę działać. Muszę jednak kilka dni odpocząć, bo ostatnie 3 tygodnie były bardzo wymagające. Dziś jadę do moich dziadków z życzeniami, a także do rodziców, z którymi nie widziałam się od świąt. Muszę też wracać do pracy i skupić się na studiach, bo przede mną moja pierwsza sesja. W Gdowie będę ponownie za tydzień, gdyż razem z Nikolą Płachtą z Winiar, zdobywczynią MISS Internatów w konkursie MISS Małopolski, będziemy wspierać finał WOŚP, stojąc z puszkami Orkiestry. Już dziś zachęcam do wsparcia akcji. 

O kulisach konkursu MISS Polski, swoich wrażeniach i dalszych planach, Pani Żaneta opowie nam na łamach naszego kwartalnika. Gratulujemy zdobytych tytułów i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content