Zachęcamy do udziału w konkursie na Bukiet Zielny Gminy Gdów

Zachęcamy do udziału w konkursie na Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej. Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury i Gmina Gdów w partnerstwie z Parafią Narodzenia NMP. Już można zgłaszać swój udział, najpóźniej, do godziny 12-tej 14 sierpnia, poprzez wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej mailem (konkursy@ck.gdow.pl) lub dostarczenie osobiście do Centrum Kultury.

Bukiety można oddać do oceny w dniu 15 sierpnia od 8.30 do 9.30 na stoisku obok Sanktuarium Narodzenia NMP w Gdowie. Stoisko oznaczone będzie napisem „Konkurs-Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej”.

Od godziny 9.30 będą trwały obrady jury. Od 10.30 będzie można odebrać bukiet. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi w Centrum Kultury w Gdowie o godzinie 12.15.

Konkurs adresowany jest do Pań działających w Kołach Gospodyń Wiejskich w Gminie Gdów oraz do Rodzin z Dziećmi zamieszkałych na terenie Gminy Gdów.

Bukiety zgłoszone przez KGW będą oceniane w kategorii „Tradycyjny bukiet zielny” lub „Profesjonalny bukiet zielny”, natomiast przygotowane przez rodziny ocenimy w kategorii „Rodzinny bukiet zielny”.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Gminę Gdów, Centrum Kultury w Gdowie oraz  sponsorów: Kuter Port, Dom w Polach (nauka jazdy konnej),  Zajazd Szałas oraz Dorbud (PSB Mrówka Niepołomice).

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z Regulaminem Konkursu 

ZGŁOSZENIE – BUKIET ZIELNY ZIEMI GDOWSKIEJ

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content