Zabrzmiał ostatni dzwonek ….

Dziś zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. I choć zazwyczaj jest to długo oczekiwana chwila przez wielu uczniów, tym razem dało się słyszeć też inne głosy…, że za szybko skończył się ten rok. Starsi uczniowie po nauce zdalnej wrócili do szkoły zaledwie cztery tygodnie temu.

Cieszę się, że są wakacje, bo nie trzeba będzie się uczyć i wcześnie wstawać, ale szkoda, że tak krótko chodziliśmy do szkoły. Nie zdążyłam po nauce zdalnej jeszcze nacieszyć się koleżankami. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy się uczyć normalnie w szkole, a nie przed komputerem– mówi nam Magda, uczennica klasy czwartej.

Dzień rozdania świadectw to dla niektórych czas pożegnań ze szkołą, z koleżankami i kolegami,  z wychowawcą…. Pozostaną jednak na zawsze piękne wspomnienia. 

A te rodzą się między innymi na wycieczkach. W ostatnich dniach nauki, wiele klas zdążyło spędzić wspólne chwile właśnie na wyjazdach.

źródło:

źródło: https://sppierzchow.szkolnastrona.pl/, SP Jaroszówka, https://spniegowic.szkolnastrona.pl/, https://spksiaznice.edupage.org/, http://spzreczyce.szkolnastrona.pl/, http://www.spwiatowice.szkolnastrona.pl/; 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content