Wyścig kolarski przejedzie przez Gminę Gdów. Będą utrudnienia w ruchu!

Dziś odbędzie się I etap 59 Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Kolarze około godz. 14:15 przejadą m.in. przez Bilczyce, Gdów, Fałkowice, Kunice, Winiary, ponownie Gdów, Podolany i Zagórzany. Z kolei jutro około 14:00 przejadą przez Szczytniki, Cichawę, Niegowić, Marszowice, Gdów, Podolany, Zagórzany i dalej w kierunku Mierznia i Raciechowic.

I etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego wystartuje dziś o 14:00 z Wieliczki. W Bilczycach kolarze spodziewani są około 14:15. Kierować się będą w stronę Gdowa, następnie na rondzie na obwodnicy Gdowa skręcą w prawo w stronę Dobczyc (około 14:18). Przejadą obwodnicą, dalej przez Fałkowice, Kunice (około 14.26), Winiary do Dobczyc. Dalej przejadą przez Stadniki i ponownie zawitają w Gminie Gdów. Przejadą w Gdowie ul. Stadnicką (około 14:40), ul. Łapanowską i dalej drogą wojewódzką przez Podolany i Zagórzany do Mierznia, Dąbia, Szczerzyca i dalej. Meta dzisiejszego etapu zaplanowana jest na górze Chełm w Myślenicach. Kolarze spodziewani są tam około godz. 17:00.

Jutro, w trakcie drugiego etapu wyścigu, zawodnicy pokonają trasę o długości około 145 kilometrów. Kolarze wystartują o godz. 13:45 z Niepołomic i pojadą w kierunku Brzezia. Następnie drogą powiatową przez Szczytniki, Cichawę, Niegowić, Marszowice w kierunku Gdowa (tu zawodnicy spodziewani są około godz. 14:05). Wjeżdżając do Gdowa, na rondzie im. Karola Wojtyły obok hotelu ORIZA, kolarze skręcą w lewo i obwodnicą pojadą w kierunku Podolan, Zagórzan i dalej. Meta wyścigu będzie czekać na nich w Nowym Targu.

Więcej szczegółów na stronie: Małopolski Wyścig Górski

 

źródło: gdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content