WYKŁAD O ZDROWIU PSYCHICZNYM ZAINAUGURUJE TWORZENIE W GMINIE GDÓW NOWEGO PUNKTU KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNEJ

„Jak dbać o zdrowie psychiczne” będzie można uzyskać informacje podczas bezpłatnego spotkania we wtorek 30 maja 2023 r. o godzinie 18:30 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie. O wsparciu w kryzysach psychicznych opowie psycholog dr Natalia Czyżowska, a spotkanie umili krótki recital gitarowy pana Bogusława Trzaski. Na wydarzenie, które jest inauguracją powstania punktu konsultacji psychologicznej w gminie Gdów, zaprasza jej gospodarz – Wójt Zbigniew Wojas.  

Wykład będzie okazją do porozmawiania na temat form i rodzajów wsparcia w kryzysach psychicznych. Poruszone zostaną między innymi kwestie dotyczące różnych form wsparcia psychologicznego, ze zwróceniem uwagi na częste problemy pojawiające się w różnych grupach wiekowych, oraz podkreśleniem dlaczego w związku z tym warto z tych form wsparcia psychologicznego korzystać. Wykładowca skoncentruje się na kryzysach psychicznych, które mogą się pojawiać bez względu na wiek, aby nieco je znormalizować i pokazać, że każdemu mogą przydarzyć się w życiu sytuacje trudne, w których warto jest szukać wsparcia oraz doradzi gdzie takie wsparcie można znaleźć

– zachęca do udziału Wójt Zbigniew Wojas. 

Powstały Punkt Konsultacji Psychologicznej w Gminie Gdów będzie udzielać mieszkańcom gminy porad w zakresie pomocy psychologicznej nieodpłatnie, gdyż zadanie jest finansowane ze środków Gminy Gdów. 

Zachęcamy do udziału w wykładzie inauguracyjnym już we wtorek o godzinie 18:30. 

Źródło: gmina Gdów. 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content