Wyjątkowa gala finałowa Miss Polski z udziałem Żanety Kotarby już dziś!

17 stycznia po raz trzydziesty pierwszy zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Jedna z 23 finalistek założy w Warszawie koronę Miss Polski. Galę finałową ma żywo pokaże Telewizja Polsat. Wśród finalistek znalazły się trzy reprezentantki Małopolski. Jedną z nich jest pochodząca z Fałkowic Żaneta Kotarba– II Wicemiss Małopolski 2020.

Uczestniczki oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Nową królową ukoronuje ustępująca Miss Polski 2019 – Magdalena Kasiborska.

Takiego finału Miss Polski jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii tego konkursu wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności i przy zachowaniu reżimu sanitarnego. 

O wyjątkową atmosferę na gali Miss Polski zadbają Kortez, Paweł Domagała, Anna Wyszkoni oraz Monika Lewczuk, Paweł Tur, Nick Sincler.

Podczas wyborów Miss Polski 2020 w jury zasiądą same kobiety! Fantastyczne i inspirujące, o wielkiej sile i wierze w swoje możliwości. Każda z nich może być wzorem do naśladowania:

– Ewa Wachowicz, Miss Polonia 1992, III wicemiss świata na Miss World oraz laureatka Miss Świata Studentek na World Miss University;

– Viola Piekut, ulubiona projektantka gwiazd;

– Anna Wyszkoni,  jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek;

– Joanna Liszowska, aktorka występująca w produkcjach filmowych i telewizyjnych oraz na deskach teatru;

– Olga Buława, absolwentka prawa i Miss Polski 2018;

– Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012, która realizuje swoje marzenia w branży modowej i prowadzi swój butik;

– Magdalena Kasiborska, studentka kosmetologii i Miss Polski 2019;

– Elżbieta Sawerska, absolwentka politologii i Miss Polski 2004. 

 

Jaka będzie zwyciężczyni tegorocznej edycji Miss Polski? Która z dzisiejszych najpiękniejszych Polek dołączy do panteonu Miss Polski? Przekonamy się już wieczorem! Relacja na żywo o godz. 20:00 w Polsacie.

źródło: biuro konkursu Miss Małopolski

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content