Wybrano najpiękniejsze Małopolanki

Gala Finałowa konkursu Miss Małopolski rok temu musiała się odbyć bez publiczności, w tym roku z udziałem wielu gości miała miejsce w jednym z najnowocześniejszych obiektów w kraju, mianowicie Centrum Kongresowym ICE Kraków. Najpiękniejsze Małopolanki 2021 będą reprezentować nasze województwo w kolejnych etapach Miss Polski.

Gabriela Ziembańska z Siedziny została tegoroczną Miss Małopolski, natomiast Liliana Polak z Makowa Podhalańskiego została Miss Małopolski Nastolatek 2021. Tradycyjnie na gali zostały też wręczone tytuły Miss Krakowa – zdobyła go Monika Wsolak z Raby Niżnej oraz tytuł Miss Krakowa Nastolatek, który trafił do Klaudii Pyrz z Kasinki Małej.

Podczas gali finalistki zaprezentowały się w kilku odsłonach – w sukienkach Exclusive Butik, strojach kąpielowych marki SIDRO, dresach od firmy OZONEE, natomiast TOP10 prezentowało się w sukniach ślubnych od Atelier Mala Ramus oraz kreacjach wieczorowych od znanej projektantki mody Eli Piorun, która współpracuje również z Agatą Kornhauser-Duda, pierwszą damą RP.

Zapytaliśmy Emilię Matuszyk, kandydatkę z Gdowa, jak dziś patrzy na swój udział w konkursie.

Niestety nie udało mi się przejść dalej do następnego etapu, ale jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowałam się na udział, bo poznałam wspaniałe dziewczyny! Czuję lekki niedosyt, ale teraz skupiam się na nauce, bo konkurs był tylko przygodą a priorytetem są studia. Wiele pięknych i wartościowych dziewczyn odpadło razem ze mną, dlatego uważam, że konkurs nie jest wyznacznikiem, a jedynie przygodą do której trzeba podchodzić z dystansem.

foto Robert Kobyliński

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content