WTZ Podolany- co nowego?

W czwartek, 22 listopada podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Podolanach odwiedzili ich wieloletni przyjaciele- uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobczycach. Wszyscy razem przygotowali mnóstwo pięknych ozdób i stroików świątecznych. Nikomu nie zabrakło zaangażowania i entuzjazmu do pracy. Współpraca układała się wyśmienicie. 
Wszystkie ozdoby świąteczne i stroiki można nabyć w Fundacji w Podolanach. Całkowity dochód ze sprzedaży wyrobów zostanie przeznaczony na organizację zajęć integracyjnych dla  podopiecznych WTZ.

W ubiegłym tygodniu  zakończył się czterodniowy pobyt w Poroninie podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Podolan. Inicjatorem spotkania było WTZ z Brzeska. Cztery dni pobytu w pięknej miejscowości Poronin był wypełniony mnóstwem atrakcji oraz wspólnych zajęć integracyjnych. W drugim dniu pobytu wszyscy udali się na wycieczkę do Zakopanego, spacerowali Krupówkami i podziwiali piękną panoramę Tatr. Wieczorem doskonale bawili się na koncercie zespołu Baciary. W trzecim dniu relaksowali się na basenie a po południu udali się do Karczmy „ Zadyma” w Szaflarach. Wszyscy świetnie bawili się podczas wspólnych zajęć warsztatowych, sportowo-rekreacyjnych, na dyskotece i na basenie.
„Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz przybyłym grupom za wspólną zabawę. Miłe wspomnienia na długo pozostaną w pamięci naszych podopiecznych”- czytamy na stronie WTZ Podolany.

źródło: FB WTZ Podolany

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content