Wśród półfinalistek Miss Małopolski są mieszkanki naszej gminy. Trzymamy kciuki!

Wśród półfinalistek Miss Małopolski są mieszkanki naszej gminy.  O tytuł najpiękniejszej walczą m.in: Żaneta Kotarba z Fałkowic, Weronika Malarczyk z Bilczyc, Nikola Płachta z Winiar. Poznajmy je bliżej:

Kotarba Żaneta

Kraków (pochodzi z Fałkowic) / 172 cm / 22 lata

Opisując siebie, w tym momencie, mam cudowne 21 lat. Na co dzień jestem managerką restauracji ze wspaniałą załogą! W życiu spełniam się też artystycznie, aktualnie kończę swoją 10-letnią przygodę w szkole muzycznej – grając na lutni. W międzyczasie biorę udział w sesjach zdjęciowych, co daje mi ogromną radość. To niesamowite, że każdy człowiek ma inne, indywidualne i niezwykłe spojrzenie na rzeczywistość. Pozostałe 'wolne’ chwile oddaje swoim bliskim oraz podróżom, szczególnym uczuciem darze te motocyklowe.

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ przekonali mnie do tego najbliżsi i stwierdziłam, że może to być inspirująca przygoda. Jestem ciekawa jak poradzę sobie z dużą publicznością, która będzie mnie oceniać. Nie ukrywam też, że lubię zdrową rywalizację.

Idealna miss to pojęcie względne, bo przecież ideały nie istnieją. Kobieta reprezentująca ten konkurs piękności powinna być godna naśladowania. Zawsze pomocna i uprzejma. Swoją osobą ma wzbudzać zaufanie, dotrzymywać słowa. Najważniejszą rzeczą, którą zawsze musi mieć przy sobie to uśmiech i pozytywna energia.

Inspirują mnie ludzie z pasją, wytrwale dążący do swoich celów. Nieugięci, ale słuchający konstruktywnej krytyki. Tacy, którzy nie boją się zmienić swojego życia, nawet jeśli wymaga to dużo pracy. Szczególnie inspirują mnie kobiety o mocnych charakterach, podejmujące wyzwania w takich dziedzinach jak mechanika, szeroko pojęta inżynieria czy informatyka. Ukazują one bowiem nie tylko piękno zewnętrzne, ale także potęgę umysłu.

Moim największym marzeniem ukierunkować swoje życie tak, aby praca była równocześnie moją pasją. Chciałabym największe radości dzielić z bliskimi osobami, tworzyć z nimi nierozerwalne relacje. Pełne miłości, empatii, zrozumienia.

Malarczyk Weronika

Bilczyce / 175 cm / 20 lat

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ uważam, że warto przełamywać swoje granice i wytrwale dążyć do celu. Już jako dziecko oglądając zmagania dziewczyn podczas konkursów piękności, mówiłam, że kiedyś to ja będę na ich miejscu- no i się udało!

Idealna miss to taka, która wyróżnia się nie tylko urodą, ale jest przede wszystkim sobą, wie czego chce, ale nie robi tego za wszelką cenę. Zawsze ma na uwadze nie tylko swoje dobro, ale też innych.

Inspirują mnie moi rodzice, którzy pokazali mi, że mimo tego, iż w życiu nie zawsze jest łatwo, to nigdy nie wolno się poddawać i należy walczyć o swoje marzenia- w końcu po burzy zawsze wychodzi słońce!

Moim największym marzeniem jest to, żebym czuła się szczęśliwa i spełniona. Mam wiele planów na przyszłość i mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować. Jednak jedno z moich marzeń się już spełniło- znalazłam osobę, dzięki której każdy dzień jest lepszy od poprzedniego. Oby było tak już zawsze, a wtedy wiem, że wszystkie inne cele i pragnienia również się spełnią!

 

Płachta Nikola

Winiary / 170 cm / 22 lata

Mam na imię Nikola, na co dzień studiuję w Krakowie i tam też mieszkam. Moją największą pasją jest śpiew – sprawia mi to najwięcej radości, robię to od najmłodszych lat i poświęcam temu większość swojego wolnego czasu. Uwielbiam również podróżować, poznawać nowych ludzi i uczyć się nowych rzeczy w tym sportów.

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, gdyż namawiali mnie do tego najbliżsi i chciałam spróbować czegoś nowego. Był to dla mnie ogromny szok, iż dostałam się do półfinału i dlatego uważam, że warto podejmować się nowych wyzwań – aby się zaskakiwać, gromadzić wspomnienia, uczyć się nowych rzeczy oraz rozwijać na różnych płaszczyznach.

W odpowiedzi na pytanie „Idealna Miss to…” od razu przychodzi mi do głowy po prostu bycie sobą, szacunek oraz pozytywne nastawienie do świata.

Inspiruje mnie dobro, jakie otrzymuję od ludzi oraz wyniki w poczętych przedsięwzięciach.

Moim największym marzeniem jest osiągnięcie spełnienia w życiu, posiadanie pracy, która będzie niosła ze sobą satysfakcję oraz możliwość realizowania pasji.

Jak możesz wesprzeć dziewczyny oddając na nie swe głosy przeczytasz tutaj

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content