Wspaniały koncert Michała Bajora w Gdowie

Michał Bajor wystąpił w Gdowie. To był niezwykły koncert dedykowany przede wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty, którzy z niecierpliwością czekali na artystę, aż do lutego. Było warto, niezwykła barwa głosu, wspaniałe piosenki zachwyciły publiczność. Michał Bajor wykonał wspólnie ze swoim zespołem utwory, które sam napisał i skomponował, ale nie tylko. Wśród piosenek znalazły się również te autorstwa Wojciecha Młynarskiego czy Artura Andrusa. Koncert był niezwykle ciekawy. Wykonawca nie tylko śpiewał, ale też opowiadał ciekawe historię i anegdoty, które rozbawiały publiczność. Jedną z piosenek wykonał wspólnie z głosem Ireny Santor, a inną z głosem Kayah.
Michał Bajor po raz pierwszy gościł na ziemi gdowskiej, bardzo mu się podobało w hali sportowej, powiedział nawet, że czuje się „jak w prawdziwej operze”. 

Gdowska publiczność nagrodziła występ owacjami na stojąco. Michał Bajor nie pozostał im dłużny i bisował aż trzy razy.

Po pełnym emocji widowisku uczestnicy wydarzenia zostali zaproszeni na smaczny poczęstunek, który przygotował Spółdzielnia Socjalna „Tradycje Regionalne”. 
Na fanów czekało też stoisko z płytami Artysty, można było je zakupić i otrzymać autograf z dedykacją.

Wydarzenie, które poprowadził Mariusz Dąbrowski zostało zrealizowane przez Centrum Kultury w Gdowie, a zaprosił na nie Wójt Gminy Gdów – Zbigniew Wojas  wspólnie z Józefem Obrałem – prezesem gdowskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.
O dobrą akustykę i niezwykle imponującą choreografię świetlną zadbał Piotr Zabdyr.

 

 

 

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content