Wózki sklepowe straszą na parkingach i zagrażają bezpieczeństwu!

Na naszą skrzynkę redakcyjną dostaliśmy kolejną prośbę o „uświadomienie” społeczeństwa. Tym razem jedna z naszych czytelniczek napisała w sprawie, która od dłuższego czasu notorycznie się powtarza, a mianowicie chodzi o pozostawianie (głównie na parkingach w okolicy marketów) wózków sklepowych.

Witam, chciałabym, żeby opublikować na stronie zdjęcie, które przedstawia sytuację, która notorycznie się powtarza czy to koło dawnego Carrefoura, Delikatesów w Galerii Gdowskiej czy pod Biedronką. Wygodny kierowca rozładował zakupy i nie odstawił wózka, co jak widać utrudnia parkowanie innym. Mam nadzieję, że może taki post na tej stronie uświadomi niektórym, że nie są sami na parkingu. Z góry dziękuję, pozdrawiam. Zdjęcie zostało zrobione w dniu wczorajszych na parkingu dolnym przy kościele.

Oczywiście poza utrudnianiem parkowania, na skutek choćby podmuchów wiatru pozostawiony wózek może uszkodzić inny samochód. A takiej sytuacji z pewnością nie chciałby doświadczyć żaden z nas. Dlatego zwracajmy uwagę na nasze „pozakupowe” nawyki i niech dorośli nie dadzą się zawstydzić przedszkolakom. Ponieważ one, mimo swojego młodego wieku wiedzą, że po skończonej zabawie klocki czy gry należy odłożyć na swoje miejsce!

[Not a valid template]

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content