WOŚP z rekordem!

Wczoraj na Zamku Królewskim w Warszawie odbyło się podsumowanie XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierano fundusze ,,dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. Ostatecznie zebrano 105 570 801, 49 zł. To o ponad 30 mln więcej niż w poprzednim roku oraz absolutny rekord wszystkich dotychczasowych finałów.

Ponad 105 mln złotych to niewyobrażalny wynik! Bardzo się cieszę, że tyle ludzi zechciało wesprzeć  XXV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – podsumowuje Natalia Marszałek – szefowa gdowskiego Sztabu WOŚP. Z tej okazji chciałabym jeszcze raz podziękować wszystkich, którzy na naszym terenie włączyli się do tej akcji. Mam nadzieję, że dzięki pozytywnej energii, która panowała podczas ostatniego finału uwierzyliśmy, że wszystko jest możliwe.  Cieszy to tym bardziej, że również i my wspólnie jako Gdów oraz Łapanów dołożyliśmy swoją cegiełkę. W ostatnim czasie przyszła wiadomość informująca nas, że sztab w Gdowie ostatecznie zebrał 36 709,33 zł. – dodaje.

A my przypomnijmy, że podczas ostatnich 24 finałów zebrano łącznie i przekazano na wsparcie polskiej medycyny ponad 720 mln PLN.

 

fot. wosp.org.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content