Wójt Gminy Gdów odznaczony przez Małopolski NSZZP Srebrnym Krzyżem Zasługi

12 lutego b.r., Wójt Gminy Gdów – Zbigniew Wojas został odznaczony Medalem Srebrnego Krzyża NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, za wieloletnie zaangażowanie na rzecz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce. 

Odznaczenie wręczył podinsp. Grzegorz Gubała Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj. małopolskiego. Pan Zbigniew Wojas, jako Wójt Gminy Gdów, w trakcie swojej wieloletniej kadencji, wielokrotnie działał czynnie na rzecz poprawy warunków pracy funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce a w szczególności  policjantów komisariatu w Gdowie. Okazane wsparcie wpłynie  przede wszystkim na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców na terenie gminy Gdów. Podinsp. Mirosław Strach podziękował Wójtowi za dotychczasową pomoc, życząc jednocześnie dalszej, owocnej współpracy.- czyt. na stronie KPP w Wieliczce. Uroczystość odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce.

To było dla mnie bardzo miłe i pozytywne zaskoczenie. W imieniu własnym oraz Rady Gminy Gdów chciałbym serdecznie podziękować za to wyróżnienie. To dla mnie wielki zaszczyt. – mówi Wójt Gminy Gdów- Zbigniew Wojas.

Źródło:

http://wieliczka.policja.gov.pl/

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content