Wielki sukces Darii Pietrzak z Wiatowic!

15-letnia mieszkanka Wiatowic, Daria Pietrzak, brała w tym sezonie udział w zawodach klasyfikujących reprezentantów Kadr Narodowych do uczestnictwa w Mistrzostwach Europy, które w tym roku odbędą się w Vilamoura (Portugalii). Te zawody odbywały się w Słowacji, Austrii, a najważniejsze i najtrudniejsze miały miejsce w ostatni weekend w Hagen (Niemcy). Daria jako najmłodszy członek Kadry Narodowej uzyskała najlepszy wynik: podwójne zero, co oznacza brak błędów.  W lipcu będzie reprezentować Polskę na ME.

Bardzo cieszymy się z ogromnego sukcesu Darii, wywalczyła go sobie naprawdę ciężką pracą i wielogodzinnymi treningami– mówi Pani Anna Pietrzak, mama Darii- Cieszymy się, że córka będzie reprezentować nasz kraj w Mistrzostwach Europy. Korzystając z okazji, chciałabym zaprosić firmy do współpracy z Darią, obecnie szukamy wsparcia, sponsorów, którzy mogli pomóc finansowo choćby w wyjazdach córki na zawody, które odbywają się na terenie całej Europy, a to niestety jest dość kosztowne. Pamiętajmy, że podróżuje nie tylko Daria, ale musimy też przetransportować jej konia. Gdyby ktoś chciał się z nami skontaktować można to zrobić poprzez FB (https://www.facebook.com/anna.lysenko.98 lub https://www.facebook.com/daria.pietrzak.904 ) lub telefonicznie: 500119802.

Na zdjęciach:

w niebieskim stroju Michał Kaźmierczak – trener Darii, w kurtce trener kadry narodowej Kajetan Wałecki. Koń Monsun z flagą Polski na piersi

Przypominamy rozmowę z Darią sprzed kilku miesięcy: „Na parkurze jestem tylko ja i koń”- rozmowa z Darią Pietrzak 

zdj. archiwum prywatne Daria Pietrzak

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content