,,Wieczór przedsiębiorcy” w Niepołomicach

Po raz kolejny Agencja Interaktywna BRANDWEB oraz Fundacja Zamek Królewski w Niepołomicach zapraszają na Wieczór Przedsiębiorcy, który odbędzie się 23 lutego 2017 roku o godzinie 18:00 na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Portal Mój Gdów objął patronat medialny nad tym spotkaniem.

Wydarzenie to organizowane jest z myślą o właścicielach firm, prezesach zarządów oraz osobach pracujących w dziale marketingu. Jest to idealna szansa na zdobycie praktycznej wiedzy oraz nawiązanie nowych kontaktów z innymi przedsiębiorcami (przyszłymi klientami).

„Wieczór Przedsiębiorcy” składa się z dwóch części: szkolenia/wykładu oraz networkingu (wymiany wizytówek) przy kawie. W tej edycji prelegentem będzie Paweł Sala, dyrektor zarządzający FreshMail. Paweł opowie o regułach, których warto przestrzegać zawsze i które pozwolą na tworzenie efektywnych kampanii email marketingowych.
Ponadto:
– o czym warto pamiętać i na jakie aspekty zwracać uwagę bez względu na to, czy dopiero zaczyna się swoją przygodę z mailingami i newsletterami czy jest się już w tym temacie „wyjadaczem”,
– o budowaniu baz,
– o konstrukcji mailingu,
– o tworzeniu prawidłowych założeń przy planowaniu kampanii.

Cena biletu to 129 zł netto (obejmuje szkolenie, udział w networkingu oraz catering), jednak tylko do końca stycznia można zdobyć bilety w promocyjnej cenie 69 zł netto (wystawiamy fakturę VAT).

Bilety dostępne są na stronie: www.wieczorprzedsiebiorcy.pl

Organizatorami wydarzenia są: Agencja Interaktywna BRANDWEB oraz Fundacja Zamek Królewski w Niepołomicach. Partnerem wydarzenia jest FreshMail.

Serdecznie zapraszamy!

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content