WERNISAŻ PRAC ANNY SUCHOŃ Z GDOWA PREZENTEM NA DZIEŃ KOBIET. „Kobiety okiem kobiety”.

Prace malarskie i rysunkowe Anny Suchoń z Gdowa, cenionej plastyczki, laureatki wielu konkursów, będzie można zobaczyć na wernisażu w Dniu Kobiet. Dokładnie 8 marca 2023 r. o godzinie 18-tej warto przyjechać do Gdowa, by na sali widowiskowej centrum kultury zobaczyć „Kobiety okiem Kobiety” – bo taki tytuł nosi wystawa. Organizatorzy zadbają, by był to wieczór wyjątkowy, a każdy z przybyłych, a zwłaszcza panie, mogły w przemiłej atmosferze zobaczyć damskie portrety w malarstwie… i nie tylko, bowiem w planach jest także niespodzianka. Zapraszamy. Wstęp wolny. 

Cieszę się, że mogę zaprezentować portrety, to ulubiona dziedzina malarstwa i rysunku, którymi czasem się zajmuję. „Kobiety okiem kobiety” to tytuł tej wystawy, którą będzie można obejrzeć w Sali Widowiskowej CK przez najbliższe dwa tygodnie od 8 marca 2023 roku. Tworzenie nowego cyklu sprawiło mi dużo twórczej radości dlatego z pewnością będzie on kontynuowany. W dniu święta kobiet będą niespodzianki dla uczestniczek wernisażu. Zapraszam serdecznie w imieniu własnym oraz Dyrekcji Centrum Kultury w Gdowie

– zachęca Anna Suchoń.

Autorka, będąca na co dzień instruktorką i animatorką zajęć plastycznych w Centrum Kultury w Gdowie od 20 lat zaprezentuje portrety kobiet.

Na przekrojowej wystawie pokazane zostaną prace pani Ani z czasów Liceum Plastycznego w Wiśniczu z lat 80 tych, z okresu studiów na AP i UP, na wydziale Wydziale Sztuki w Krakowie, gdzie ukończyła studia na kierunku Pedagogika Artystyczna, w 2010 roku oraz rozpoczęty cykl współczesnych szkiców malarskich.

Serdecznie zatem zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Kobiet, wśród pań, w sali widowiskowej wypełnionej wspaniałymi pracami o kobietach właśnie. Zapowiada się przemiły wieczór, w wyjątkowej atmosferze.

   

 

Foto: Centrum Kultury w Gdowie.

Grafika: „Mój Gdów”. 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content