Weekendu z Funduszami

W dniach 23-24 czerwca na niepołomickim rynku odbędzie się kolejna odsłona  „Weekendu z Funduszami”. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tego wydarzenia i przekazania ich Państwa Czytelnikom.

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje kolejną edycję wydarzeń promujących Fundusze Europejskie w Małopolsce.  W tym roku od kwietnia do października odwiedzimy 15 miejscowości regionu. Główną ideą „Weekendów z Funduszami” jest zainteresowanie mieszkańców Małopolski środkami unijnymi (w kontekście aktualnych naborów) i prezentacja projektów zrealizowanych dzięki unijnemu wsparciu.

Najbliższe wydarzenie odbędzie się w Niepołomicach. W dniach 23-24 czerwca Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o FE zagoszczą na rynku. W sobotę od 9:00 do 17:00 nasi specjaliści będą odpowiadać na pytania dot. możliwości pozyskania unijnego wsparcia np. na założenie działalności gospodarczej, wymianę starego pieca czy rozwój zawodowy. To dokonała okazja, aby bezpłatnie skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia. Z kolei w niedzielę – oprócz konsultacji – zaplanowaliśmy wiele atrakcji, w tym m.in.:

  • prezentacje firm i instytucji, które rozwinęły swoje produkty i usługi dzięki Funduszom Europejskim – Protech Sp.z.o. pokaże nowoczesne kotły grzewcze, LavaVision – interaktywne maty edukacyjne, sterowane za pomocą pisaków świetlnych, a Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa zaprezentuje eksperymenty z dźwiękiem oraz stanowiska odsłuchowe z płytami winylowymi,
  • bezpłatna strefa atrakcji dla całej rodziny, w której czekają: dinozaur z Parku Dinolandia w Inwałdzie, fotobudka, niespodzianki z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema i wiele innych,
  • konkursy i quizy z nagrodami, w których do wygrania są tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book,
  • kino plenerowe i pokaz filmu „Iluzja”.  

Organizatorem Weekendów z Funduszami  jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji na temat Weekendu z Funduszami można przeczytać na stronie internetowej:
www.weekend.fundusze.malopolska.pl oraz na facebookowym fanpage’u Małopolska. Fundusze Europejskie.

Źródło: Zespół Komunikacji Marketingowej Funduszy Europejskich

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content