Weekend pełen atrakcji!

W najbliższy weekend na mieszkańców gminy Gdów czeka wiele atrakcji:

Koło Gospodyń Wiejskich w Krakuszowicach wraz z Radą Sołecką zapraszają na Piknik Rodzinny. Piknik odbędzie się w sobotę 7 lipca w świetlicy w Krakuszowicach. Na najmłodszych uczestników czekają gry i zabawy, spotkanie z policjantami i strażakami a także grill i słodkie przekąski. Nie zabraknie również zmagań sportowych, gdyż odbędzie się mecz piłkarski Juniorzy kontra Oldboye. Na zakończenie pikniku organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną.

Sportowe emocje czekają również na mieszkańców Gdowa. W niedzielę 08 lipca o godzinie 16:00, na stadionie przy ul. Krakowskiej,  odbędzie się mecz towarzyski z okazji 95-lecia Ludowego Klubu Sportowego Gdovia. Seniorzy LKS Gdovia Gdów będą rywalizować z drużyną MKS Puszcza Niepołomice. Zachęcamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do wspólnego kibicowania i świętowania jubileuszu gdowskiej drużyny.

Także w niedzielę 08 lipca, odbędzie się Piknik Rodzinny w Stryszowej. KGW Stryszowa i OSP Stryszowa zapraszają na godz. 14.00 na plac przy Strażnicy OSP. Organizatorzy zadbali by mieszkańcom Stryszowej nie zabrakło atrakcji i miłej atmosfery. Na dzieci będą czekać darmowe karuzele, zjeżdżalnie i słodki poczęstunek. Słodkości wystarczy dla wszystkich uczestników, dzięki przygotowanej degustacji ciast.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content