Wędkarze z wielkimi sercami!

W niedzielę 12 lipca,  na łowisku Banan Nieznanowice odbyła się kolejna edycja zawodów charytatywnych PZW Koło Raba. 

Tym razem Wędkarskie Serducho zabiło dla 9 -cio letniego Mikołaja, podopiecznego Fundacji Licytuje – Pomagam zmagającego się z chorobą SMA typu 3.

W zawodach wystartowało 41 zawodników, choć udział w cegiełce miało więcej osób. Pogoda była typowo wędkarska, na szczęście bez deszczu. Atmosfera jak zawsze super. Uśmiechnięci pełni pozytywnych endorfin zawodnicy pokazali jak powinno wyglądać wędkarstwo w pełni tego słowa znaczeniu.

Pierwsze miejsce zajął Piotr Sokołowski z wynikiem imponującym 20960 pkt , II miejsce Paweł Kosoń 10340 pkt, a III Rafał Zdziarski 9480 pkt. Choć tak naprawdę to wygrali wszyscy, którzy tego dnia pomogli Mikołajowi.

Nie sposób dziękować ale Macie Wielkie Serducha, konto Mikołaja zasili kwota 6390 zł – BRAWOOOOO. 

-mówi Prezes PZW Koło Raba Paweł Dżugan – podsumowując charytatywną akcję –

-Nie jestem w stanie wymienić wszystkich sponsorów rzeczy na licytacje więc wybaczcie, jeżeli kogoś pominę: #AS sklep wędkarski os stalowe Kraków, sklep wędkarski #PanRyba z Rzeszowa, sklep wędkarski #Ara z Myślenic, Paweł Wojcik, Maciek Adamus, Paweł Paweł Drużkawiecki, Michał Cymerman, portal Krakowska Wisła, Krystianowi Hyrlickiemu za ogarnięcie gadżetów  oraz wszystkim indywidualnym darczyńcom dziękujemy. Specjalne podziękowania od Fundacji Licytuje-Pomagam za wsparcie. I dodaje

„Chapeau bas” – czapki z głów Panie i Panowie naprawdę kłaniam się Wam nisko i cieszę się , że wśród znajomych i nieznajomych mamy tyle dobrych Wędkarskich Aniołów, jestem dumny! Jesteście wędkarzami w wielkimi sercami.

Więcej zdjęć na FB-PZW Koło Raba.

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content