Wasze życzenia (cz1)

Jako zuchowa i harcerska brać, chcielibyśmy na ręce wszystkich mieszkańców Gminy Gdów złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Szczególnie chcielibyśmy życzyć, aby te święta minęły Państwu w spokoju, rodzinnej atmosferze, przy blasku Betlejemskiego Światła Pokoju z tegorocznym przesłaniem „Światło, które daje moc”. Nadchodzący Nowy Rok niech będzie dla Państwa rokiem szczęśliwym , obfitującym w zdrowie i radość.

Szczególne życzenia pragniemy skierować do naszych rodziców, którym dziękujemy za to, że przez wspierają nas na naszej harcerskiej ścieżce i służą nam pomocą w każdej zaistniałej sytuacji.

Czuwaj!

Zuchy i harcerze 

 

Życzę wszystkim żebyśmy potrafili doceniać to co już mamy, cieszyli się każdą, nawet najdrobniejszą częścią życia. Dążyli do spełniania swoich marzeń i pasji. A jeśli jeszcze nie odkryliśmy, co jest w naszym życiu najważniejsze, to życzę żeby rok 2020 przyniósł nam nowe nadzieje i pokazał, w którym kierunku mamy podążać. Abyśmy byli prawdziwymi ludźmi.

Karolina Radwan, siatkarka i trenerka

 

 

Wszytskim Czytenikom Mojego gdowa oraz mieszkańcom naszej gminy z okazji Świat Bożego Narodzenia i na cały rok 2020 życzę zdrowia, zgody i wzajemnej serdeczności.

Kazimiera Ruman, sołtys Fałkowic

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content